Rosyjska astrolog, która przewidziała COVID-19, miała wizję o 2022 roku. Przepowiednia przeraża

24.11.2021 16:00
Rosyjska astrolog, która przewidziała COVID-19, miała wizję o 2022 roku. Przepowiednia przeraża Fot. Shutterstock

Rosyjska astrolog, której przypisuje się trafną zapowiedź pandemii, przeraża przepowiednią na 2022 rok!

Temat przepowiadania przyszłości znany jest tak długo, jak daleko sięga historia ludzkiej cywilizacji. Za najsłynniejszego proroka w historii uchodzi jednak Nostradamus, którego proroctwa zdaniem wielu spełniły się niemal w stu procentach.

Przerażająca przepowiednia Tatiany Borsch

Tatiana Borsch od 25 lat jest jedną z najbardziej popularnych i szanowanych astrologów w Rosji. Tatiana założyła pierwsze centrum astrologiczne w Kirgistanie i odegrała kluczową rolę w stworzeniu popularnej Gazety Astrologicznej. W 1995 roku otrzymała prestiżową nagrodę Copenhagen Astrological Congress Prize za rozwój astrologii w Azji Środkowej. Kobieta obecnie mieszka i pracuje w Moskwie i regularnie dzieli się swoimi przepowiedniami. Borsch pisze felietony astrologiczne do wielu popularnych publikacji rosyjskich i często udziela się w mediach.

Jak twierdzi, w 2019 roku przepowiedziała pandemię koronawirusa i nadejście ogromnego kryzysu. Dzięki temu zyskała w Rosji ogromną popularność i wierne grono zwolenników. Tym razem słynna astrolog powiedziała, co czeka ludzkość w 2022.

Co czeka nas w 2022 roku?

Zdaniem Tatiany pierwsza połowa roku będzie spokojna. W większości miejsc na świecie wróci normalność i będzie się wydawało, że pandemia definitywnie odchodzi. Prawdziwe piekło czeka nas jednak jesienią! Zdaniem kobiety pojawi się kolejna, przerażająca mutacja wirusa.
Światowa gospodarka i tak już nadszarpnięta przez zarazę ucierpi jeszcze bardziej. Problem szczególnie dotyczył będzie biedniejszych krajów.

W 2022 roku czeka nas również wiele katastrof naturalnych: wybuchów wulkanów, trzęsień ziemi i raptownych zmian klimatycznych. Kobieta o dziwo mówi to, co od jakiegoś czasu zapowiada ulubiony jasnowidz wszystkich Polaków, Krzysztof Jackowski - ludzie powinni zabezpieczyć swój dobytek, bo w 2022 roku mogą stracić wszystko.

Źródło: kobieta/interia.pl

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.