Pogoda
17.09.2020 10:21

Rozpędzone auto wjechało w sklep. Minęło dzieci zaledwie o centymetry [WIDEO]

Gnające z ogromną prędkością auto wjechało w witrynę sklepu w Turcji. Na filmie widzimy że od uderzenia w dwójkę małych dzieci dzieliły je centymetry.

Wypadek
foto: shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Do przerażającej sytuacji doszło w południowo-wschodniej Turcji, gdzie auto o mały włos nie stratowało dwójki małych dzieci. Nagranie monitoringu uchwyciło moment, w którym kierowca stracił panowanie nad samochodem. Podczas oglądania nagrania trudno zachować spokojny oddech.

Auto wjechało w sklep i o włos minęło dzieci [WIDEO]

Na wideo widzimy jeden z tureckich sklepów wielobranżowych. Na stoiskach można kupić zakrętki do słoików, okulary, paski czy doniczki. Miejsce odwiedza akurat rodzina z dwójką dzieci. Jedno z nich jest na tyle małe, że jeszcze nie wychodzi samodzielnie z wózka. Pociechy rodziców grzecznie czekają przy stoiskach, aż ich rodzice skończą zakupy.

Więzienie
Więzienie
Przeczytaj także Wrocławski gangster wyszedł z więzienia. Pozostał na wolności kilkadziesiąt sekund

Nagle z zawrotną prędkością prosto w sklep wjeżdża białe auto, które hamuje dopiero na witrynie. Jak widzimy na nagraniu, pojazd pozostawia za sobą zniszczone stoiska i krajobraz niczym po tornadzie. Wideo pokazuje również moment, w którym kierowca o zaledwie kila centymetrów minął wózek i stojące obok dziecko.

Jak donosi agencja prasowa Demirören, w wypadku ucierpiały trzy osoby. Ranni zostali przewiezieni do szpitala. Dzieciom nic się nie stało.

Był oskarżony o pedofilię i gwałt. Sąd: "Gwałtu nie było, bo nie krzyczała"
Był oskarżony o pedofilię i gwałt. Sąd: "Gwałtu nie było, bo nie krzyczała"
Przeczytaj także Był oskarżony o pedofilię i gwałt. Sąd: "Gwałtu nie było, bo nie krzyczała"