Pogoda
22.06.2017 09:43

Rusza letnia wyprzedaż Steam

Nadchodzą ciężkie czasy dla wirtualnych portfeli – 22 czerwca 2017 rozpoczyna się Steam Summer Sale 2017. 

Rusza letnia wyprzedaż Steam
foto: BagoGames, CC BY 2.0

Valve najprawdopodobniej wróci do zasad wyprzedaży wprowadzonych w 2016 roku – gracze nie będą musieli monitorować non stop Steama polując na okazje dnia.

Aktualizacja: zaczęło się:

foto: zrzut ekranu

Takie proste podejście oferowania zniżek okazało się być nawet skuteczniejsze, niż kuszenie krótko trwającymi wyprzedażami sięgającymi 75% - jak wynika ze statystyk, w 2016 roku Valve zebrał podczas tradycyjnego Steam Summer Sale rekordową ilość pieniędzy.

QUIZ: rozpoznaj grę po dekolcie bohaterki
QUIZ: rozpoznaj grę po dekolcie bohaterki
Przeczytaj także QUIZ: rozpoznaj grę po dekolcie bohaterki

Steam Summer Sale 2017 będzie trwać od 22 czerwca do 5 lipca 2017 – to wystarczająco dużo czasu, żeby dokładnie przejrzeć ofertę i pozbyć się na rzecz Valve ciężko zarobionych pieniędzy. Upolowane tytuły pozwolą dotrwać do końca roku, gdy Blizzard ma pokazać odświeżone graficznie wersje swoich największych przebojów - StarCrafta, Diablo II oraz Warcrafta III.

Lista ofert nie została udostępniona przed rozpoczęciem wyprzedaży, można jednak – wzorem z lat minionych – spodziewać się okazji, wobec których prawdziwy miłośnik gier nie będzie w stanie przejść obojętnie.

W 2016 roku za wyjątkowo małe pieniądze można było uzupełnić swoją kolekcję o całą masę tytułów, w tym tych największych – zniżka oferowana była między innymi na najnowszego Dooma, Grand Theft Auto V czy Fallouta 4. Taniej można było także zakupić firmowany przez Valve sprzęt.

Kupowane gry mogą być jeszcze tańsze dzięki promocji PayPal, która co prawda nie jest kierowana bezpośrednio do polskich użytkowników, ale wystarczy poczuć w sobie kosmopolitycznego ducha, żeby móc cieszyć się bonusem w postaci zniżki 5 euro po dokonaniu na Steamie zakupów na kwotę minimum 20 euro.

Z oferty można skorzystać udając się na francuskojęzyczną stronę promocji.

Korzystacie ze Steam Summer Sale?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry