Pogoda
04.10.2017 12:24

Rusza otwarta beta Star Wars: Battlefront II

Nadchodzi przebudzenie mocy – pojawił się zwiastun bety Star Wars: Battlefront II. W pełną akcji strzelankę w świecie „Gwiezdnych wojen” zagrać będzie można zagrać za darmo jeszcze przed premierą, w dniach 6-9 października 2017.

Rusza otwarta beta Star Wars: Battlefront II
foto: materiały prasowe

Testy będą dostępne na wszystkich platformach, na jakich 14 listopada 2017 zadebiutuje gra – PC, Xbox One oraz PlayStatation 4.

Star Wars: Battlefront II będzie można pobrać i uruchomić od godz. 10:00 6 października 2017 do godz. 16:00 9 października 2017. Osoby, które zamówiły grę przedpremierowo przez początkiem października do zabawy mogą przystąpić już 4 października 2017.

Pliki Star Wars: Battlefront II będzie można pobrać w platformie Origin, PlayStation Store oraz Xbox Store. EA ostrzega – do pobrania jest dobre 55 GB.

foto: zrzut ekranu

W takcie otwartej bety można będzie przetestować cztery tryby rozgrywki:

  • galaktyczny szturm - obroń Naboo jako żołnierz-klon lub wstąp w szeregi Separatystów i szturmuj pałac królewski. Wykorzystaj 4 odmienne klasy żołnierskie, wzywaj posiłki, zasiądź za sterami pojazdów i zostań bohaterem
  • natarcie gwizezdnych myśliwców - w trybie natarcia myśliwców ścigaj się z czasem jako członek Rebelii, by zniszczyć gwiezdny niszczyciel nad Fondorem, lub stań do jego obrony jako pilot Imperium Galaktycznego
  • tryb ataku - dołącz do żołnierzy Najwyższego Porządku lub bojowników Ruchu Oporu w walkach drużynowych wokół zamku Maz
  • tryb arcade - weź udział w scenariuszach dla jednego gracza w Theed, stolicy Naboo

Część z tych atrakcji została pokazana w akcji podczas targów E3.

Star Wars: Battlefront II może osłodzić nieco długie oczekiwania na 8. część sagi, która ma trafić do kin 14 grudnia 2017. Na osłodę fanów pozostaje wiadomość, że „Ostatni Jedi” mogą być najdłuższym filmem w tym uniwersum, jaki do tej pory powstał.

Zagracie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry