Pogoda
14.12.2018 14:41

Ruszyła Zimowa Wyprzedaż GOG

Gorące okazje dotarły na czas, żeby złagodzić atakujące nas mrozy – GOG przecenił ponad 1900 gier dostępnych na platformie. Trzy z nich, w tym Full Throttle Remastered, można dostać za darmo.

Zimowa Wyprzedaż GOG
foto: zrzut ekeanu

Full Throttle Remastered, odświeżona wersja jednej z najlepszych przygodówek w historii, można otrzymać za darmo bez żadnych warunków – wystarczy udać się na stronę GOG, zalogować się i kliknąć w baner.

Dwa następne tytuły można otrzymać w prezencie, jeśli damy się skusić któremuś tytułowi w przecenie – za wydanie w GOG 1 grosza przysługuje Fantasy General, jeśli zaś szał zakupów zakończy się nabiciem rachunku na kwotę 55 lub więcej złotych, otrzyma się Everspace (wyceniany samodzielnie na 60 zł).
 
Zimowa Wyprzedaż GOG startuje z ponad 1900 tytułami – platforma zastrzega jednak, że to tylko początek, gdyż każdego dnia promocji mają pojawiać się nowe tytuły, w związku czym ostateczna liczba sprzedawanych po taniości tytułów może sięgnąć nawet 2000. Tańszy ma być niema każdy tytuł sprzedawany przez GOG.

"

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji i niespodzianek, ale nie martw się - na GOG.COM starannie dobieramy wszystkie tytuły, więc możesz mieć pewność, że nie zmarnujesz swojego czasu testując tegoroczne nowości. Spośród ponad 400 tytułów, które miały premierę w tym roku, znajdziesz nasze ulubione w obniżonych cenach: Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści (-20%), Frostpunk (-33%), Divinity: Original Sin II - Definitive Edition (-35%), Stellaris (-60%), BATTLETECH (-30%), Pillars of Eternity II: Deadfire (-34%). "

Nie zabrakło oczywiście możliwości kupienia najlepszej gry wszech czasów, czyli Wiedźmina 3: Dziki Gon w wersji GOTY, z obniżką wynoszącą dobre 60%. Taniej oferowane są ponadto inne gry CD Projekt RED – Wiedźmin 2: Zabójcy Królów wyceniono na 5,89 zł.

Zimowa Wyprzedaż GOG - 2000 gier w obniżonych cenach

GOG rozszerzył ponadto listę gier dostępnych w usłudze GOG Connect:

  • Age of Wonders 3
  • I Have No Mounth And I Must Scream
  • Oddworld: Abe’s Oddysee
  • Shadowrun Hong Kong – Extended Edition
  • Shadowrun Returns
  • Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut
  • Trine Enchanted Edition

Zimowa Wyprzedaż GOG potrwa do 3 stycznia 2019 roku, do godziny 23:59.

Skusicie się wyprzedażą?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry