Ruszyła produkcja polandrockowych limitowanych lalek. Jurek Owsiak przedstawił Majkę i Tytusa

11.08.2020 08:39
Ruszyła produkcja polandrockowych limitowanych lalek. Jurek Owsiak przedstawił Majkę i Tytusa Fot. SZYMON AKSIENIONEK/Reporter

W SiemaShopie pojawiły się nowe wyjątkowe pamiątki dla fanów Pol'and'Rock. To ręcznie szyte lalki, które oddają klimat festiwalu.

SiemaShop regularnie poszerza swój asortyment skierowany do fanów Pol'and'Rock Festival. W sklepie można kupić koszulki, bluzy, zapalniczki, poduszki, okulary przeciwsłoneczne, magnesy, breloki, kubki i wiele innych gadżetów, które stanowią idealną pamiątkę z festiwalu. Część z nich jest jak najbardziej praktyczna i przyda się każdemu podczas wyjazdów, reszta natomiast to rzeczy, które mają za zadanie przypominać o pięknych momentach spędzonych w Kostrzynie nad Odrą.

Pol'and'Rock 2020: Limitowane lalki Majka i Tytus

Tym razem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy podjęła współpracę z firmą LulluDolls. Ich wyroby są prawdziwym hitem w Niemczech. W sklepie LulluDolls można kupić wyjątkowe...lalki. Są szyte ręcznie, a stworzenie jednej zajmuje aż 5 dni.

Przeczytaj także

Fani festiwalu Pol'and'Rock będą mogli zakupić limitowaną wersję lalek w dwóch opcjach. Jurek Owsiak przedstawił światu Majkę i Tytusa. Dziewczynka jest ubrana w skórę, koszulkę Pol'and'Rock i tiulową tęczową spódnicę oraz różowe trampki. Jej kolega natomiast oprócz obowiązkowej festiwalowej koszulki ma na sobie skórzane spodnie i trzyma w rękach kolorową gitarę.

Lalek powstanie 100 i ani jednej więcej. Jak zapewnia Jurek Owsiak:

Każda lalka jest perfekcyjnie wykonana co osobiście sprawdziłem. Każdą przytuliłem i swój autograf złożyłem już na każdym pudełku!

Cena jednej lalki to 599 złotych. Koszt zawiera materiał, godziny pracy autorów lalek oraz pomysł na ich wykonanie. Oprócz tego, każdy zakup wyjątkowych maskotek wspiera Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jurek Owsiak zapowiedział, że w przygotowaniu są już następne wzory podobnych lalek.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.