Pogoda
17.03.2020 10:27

Ryan Reynolds i Blake Lively przeznaczyli milion dolarów na walkę z koronawirusem

Aktor poinformował na Instagramie, że wraz z żoną zamierza pomóc w walce z pandemią w Kanadzie. Para przekazała milion dolarów na organizacje charytatywne pomagające osobom starszym.

Ryan Reynolds
foto: Brent N. Clarke/Invision/AP/East News

Dzień po tym, gdy Ryan Reynolds i Blake Lively ogłosili, że ich firma komórkowa Mint będzie rozdawała darmowe karty dla nowych i obecnych użytkowników w trakcie pandemii, para zdradziła kolejne plany. Duet postanowił przekazać milion dolarów dla organizacji non-profit działających na terenie Kanady - Feeding America i Food Banks Canada.

Reynolds i Lively walczą z koronawirusem

Reynolds poinformował o donacji w poniedziałek 16 marca za pośrednictwem Twittera i Instagrama. Oczywiście nie mógł powstrzymać się przed żarcikiem, ponieważ przy okazji udostępnił numer komórkowy do Hugh Jackmana: 

"

Covid-19 brutalnie wpłynął na osoby starsze i rodziny z małymi przychodami. Blake i ja przekazujemy milion dolarów do podziału dla Feeding America i Food Banks Canada. Jeśli możecie dorzucić coś od siebie, to tak zróbcie - te organizacje potrzebują naszej pomocy. "

Blake Lively również opublikowała post o podobnej treści i także nie mogła się powstrzymać przed rzuceniem żartu w obliczu pandemii. Zachęciła bowiem swoich obserwujących do tego, by uświadomili jej mężowi, iż "emocjonalne dystansowanie się od swojej teściowej mu w ogóle nie pomoże. Nic go nie ochroni": 

Disney
Disney
Przeczytaj także Ryan Reynolds zareagował na babcię oglądającą "Deadpoola": to piękne
Tagi: News Ryan Reynolds