Ryan Reynolds jako Deadpool złożył życzenia Zaynowi Malikowi

Kamil Kacperski
15.01.2018 14:09
Ryan Reynolds jako Deadpool złożył życzenia Zaynowi Malikowi Fot. materiały promocyjne

Reynolds jest bardzo przywiązany do swojej roli. Do tego stopnia, że teraz nawet zaczął wysyłać ludziom życzenia urodzinowe w przebraniu Deadpoola. Taką nietypową pamiątką pochwalił się właśnie popowy wokalista Zayn Malik.

Może się wydawać, że Ryan Reynolds ustąpił miejsca Wade'owi Wilsonowi. Postać najemnika tak bardzo przypadła kanadyjskiemu aktorowi do gustu, że teraz Reynolds nawet życzenia nagrywa będąc przebranym za Deadpoola.

Nie można być jednak zwykłym, szarym Kowalskim, żeby dostąpić tego zaszczytu. Nie, niestety, Deadpool docenia tylko znanych i lubianych. Ostatnio jego ofiarą padł Zayn Malik, wokalista popowy znany z występów w grupie One Direction. Były członek boysbandu ostatnio obchodził 25. urodziny i z tego powodu udostępnił na swoim instagramie filmik, na którym życzenia składa mu sam Deadpool.

Okazuje się, że Zayn obchodzi urodziny tego samego dnia co legenda kanadyjskiego hokeja, Tim Horton:

Zayn, tu Wade. Nie rozłączaj się. Ech, chciałem ci tylko życzyć wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Chciałem też przeprosić za to, że wyskoczyłem z ciasta tak agresywnie. Nie zdawałem sobie sprawy z tego, że jest środek nocy, nie wiedziałem też, że jestem na środku twojej sypialni. Chciałem również podziękować twoim ochroniarzom, którzy byli bardzo, ale to bardzo delikatni i zarazem kreatywni z paralizatorem. Tak czy siak, wszystkiego najlepszego dla ciebie i pana Tima Hortona. Dzielisz urodziny z bardzo wyjątkowym i bliskim mojemu sercu Kanadyjczykiem. To tyle.

Kiedy będzie „Deadpool 2”?

Czy też jak kto woli „Niezatytułowany Sequel Deadpoola” ostatnio dostał nową datę premiery. Ze względu na zmiany spowodowane zakupieniem Foxa przez Disney, filmy typu „Nowi Mutanci” czy „Gambit” zostały przesunięte w przyszłość, natomiast najemnik z niewyparzoną gębą zagości na ekranach kin już 18 maja 2018 roku, a nie 1 czerwca, jak początkowo planowano. 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.