Pogoda
25.03.2020 10:18

Ryan Reynolds przekazuje barmanom 30% ze sprzedaży swojego ginu. Twierdzi, że to za "napiwki"

Pandemia koronawirusa zagroziła wielu biznesom. Jedną z branż, która ucierpiała najbardziej, jest szeroko pojęta gastronomia. Ryan Reynolds obiecał, że będzie pomagał za pomocą sprzedaży swojego ginu Aviation. 

Ryan Reynolds
shutterstock.com

Aby zaradzić sytuacji, która dotknęła gastronomię, Ryan Reynolds postanowił pomóc barmanom bez pracy. Jego firma, Aviation Gin, będzie przekazywała 30% z każdej sprzedaży online na rzecz pracowników gastronomii. Oferta ma potrwać do przynajmniej 1 maja 2020 roku.

Reynolds przekazuje pieniądze ze sprzedaży ginu barmanom

Reynolds nie byłby sobą, gdyby przy okazji nie zażartował z sytuacji - 30% z każdej sprzedaży nazwał "napiwkiem" dla barmanów. Informacją podzielił się na swoich mediach społecznościowych:

"

Do 1 maja za każdą zamówioną online butelkę Aviation, przekażemy 30% na rzecz napiwku dla waszych barmanów - oni za wami naprawdę tęsknią, tak swoją drogą. #DajcieNapiwekBarmanom #ZostańWDomuRatujŻycie "

Ryan Reynolds złożył hołd legendzie country, Kenny'emu Rogersowi. Jak wygląda alternatywna scena "Deadpoola"?
Ryan Reynolds złożył hołd legendzie country, Kenny'emu Rogersowi. Jak wygląda alternatywna scena "Deadpoola"?
Przeczytaj także Ryan Reynolds złożył hołd legendzie country, Kenny'emu Rogersowi. Jak wygląda alternatywna scena "Deadpoola"?

Na oficjalnej stronie Aviation Gin firma podzieliła się krótkim oświadczeniem i poinformowała, że zaczęła już "rachunek", wpłacając 15 tysięcy dolarów na rzecz funduszu Gildii Barmanów USA:

"

Jesteśmy dostępni w każdym domu - gdzie mamy nadzieję, że właśnie jesteście - ale wasi barmani za wami tęsknią. Więc rozpoczęliśmy rachunek, wpłacając 15 tysięcy dolarów do funduszu Gildii Barmanów USA i do 1 maja 2020 roku za każdym razem będziemy wpłacali 30% napiwku za każdą zamówioną butelkę Aviation Gin. "

Wcześniej gwiazdor "Deadpoola" poinformował również, że wpłaci milion dolarów na rzecz banków żywności działających na terenie USA i Kanady, aby pomóc rodzinom z najcięższą sytuacją finansową.

Ryan Reynolds
Ryan Reynolds
Przeczytaj także Ryan Reynolds i Blake Lively przeznaczyli milion dolarów na walkę z koronawirusem

Skorzystacie z oferty Reynoldsa?

Tagi: Newsy Ryan Reynolds koronawirus