Ryan Reynolds skrytykował filmy Marvela. Zgodził się z Martinem Scorsese i Francisem Fordem Coppolą

02.09.2020 13:48
Ryan Reynolds skrytykował filmy Marvela. Zgodził się z Martinem Scorsese i Francisem Fordem Coppolą Fot. Young Ho/Sipa USA/East News

Ryan Reynolds dołączył do krytyki Marvela, którą w 2019 roku zaczęli Martin Scorsese i Francis Ford Coppola. Co dokładnie powiedział gwiazdor "Deadpoola"?

Filmy Marvela wzbudzają dużo emocji. Nie zawsze są to emocje pozytywne. W 2019 roku Martin Scorsese rozpętał małą medialną burzę. Twórca skomentował bowiem MCU, twierdząc, że produkcje z kinowego świata nie są filmami. Ryan Reynolds po wielu miesiącach od tej sprawy przyznał mu rację. Mniej więcej.

Deadpool w MCU - Ryan Reynolds krytykuje Marvela

Słowa Martina Scoresese nie natrafiły na próżnię. Natychmiast pojawiły się komentarze innych ludzi kina. Twórcy podzielili się na zwolenników krytyki twórcy "Taksówkarza" i na ich przeciwników. Do tej pierwszej grupy dołączył między innymi Francis Ford Coppola.

Przeczytaj także

Pomiędzy reżyserów wepchał się ostatnio sam Ryan Reynolds. Nietuzinkowy odtwórca Deadpoola rozmawiał niedawno z Entertainment Weekly. Powodem wywiadu była premiera "New Mutants" - ostatniej produkcji ze świata "X-Men" stworzona przez Fox. Co prawda seria o wygadanym najemniku do niej należy, ale po przejęciu 20th Century Fox przez Disneya, pojawił się zapewnienia, że Deadpoola nie czeka żaden reboot i wkrótce zobaczymy trzecią część jego przygód, rozgrywającą się w MCU. Na razie tak się nie stało, czego nie omieszkał skomentować Reynolds. 

Zgadzam się z Martinem Scorsese i Francisem Fordem Coppolą, że filmy Marvela cierpią na alarmujący brak Deadpoola.

Może filmowcom nie do końca o to chodziło, ale Reynolds po raz kolejny udowodnił, że wydaje się do roli Deadpoola wyśmienicie. Czy ten komentarz sprawi, że Scorsese powróci do tematu i być może zrewiduje swój pogląd na MCU? Trudno przewidywać, tak samo, jak trudno dociekać, kiedy Disney da w końcu zielone światło twórcom "Deadpoola 3" na rozpoczęcie zdjęć.

Przeczytaj także

Niewykluczone, że opieszałość pracy nad kontynuacją przygód Wade'a Wilsona wynika z pandemii koronawirusa, która poważnie wpłynęła na ograniczone funkcjonowanie amerykańskiego przemysłu filmowego.

Przeczytaj także

Zobacz też: Co, gdyby Martin Scorsese wyreżyserował film Marvela? Zobaczcie zabawną parodię "Irishmana" [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.