Sami przyznali się policjantom, że uprawiają w lesie narkotyki

30.07.2020 14:40
Sami przyznali się policjantom, że uprawiają w lesie narkotyki Fot. zdjęcie poglądowe/ shutterstock.com

Dwaj mieszkańcy Augustowa (Podlaskie) podczas kontroli drogowej sami przyznali się policjantom, że uprawiają konopie indyjskie. Niestety, za rozbrajającą szczerość nie zostaną nagrodzeni - wciąż grożą im 3 lata więzienia.

Policjanci zatrzymali w niedzielę do kontroli drogowej mercedesa. Podejrzenie funkcjonariuszy wzbudziło nerwowe zachowanie 33-letniego kierowcy i 26-letniego pasażera. W samochodzie funkcjonariusze znaleźli susz roślinny i przedmioty, które mogły służyć do uprawy narkotyków.

Sami przyznali się policji, że hodują marihuanę

Mężczyźni tłumaczyli się, że susz pochodzi z ich własnej uprawy, znajdującej się w lesie pod Augustowem. Policjanci pojechali w opisane przez nich miejsce i faktycznie znaleźli tam 13 doniczek z rosnącymi krzakami konopi.

Przeczytaj także

Policja zamierza jeszcze zbadać w laboratorium, jakie rośliny tak naprawdę mężczyźni przewozili w samochodzie. Za uprawę konopi indyjskich grozi kara pozbawienia wolności do lat 3. Niestety nie wiemy, czy rozbrajająca szczerość i kooperacja hodowców jakoś pomoże im w sądzie. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.