Samsung stworzył stronę z memami wyśmiewającymi użytkowników iPhone'a i płaci za ich postowanie
22.08.2019 13:50
Samsung stworzył stronę z memami wyśmiewającymi użytkowników iPhone'a i płaci za ich postowanie Fot. źródło: shutterstock

Samsung korzysta z każdej okazji, aby pośmiać się z iPhone'a. Tym razem powodem jest... kolor waszych smsów.

Nie byłem tego świadom, ale jeśli korzystacie z telefonów Samsunga i wysyłacie smsa do osoby z iPhonem, wasz tekst pojawia się u nich na zielonym tle.

Samsung postanowił stanąć murem za swoimi użytkownikami, którzy mogli być wyśmiewani w związku z tym przez znajomych iPhoniarzy. Stworzyli więc całą stronę gifów wyśmiewających fanów jabłuszka.

Ponieważ Apple może się poszczycić świetnie działającą aplikacją iMessage. Otrzymywanie smsów od użytkowników Androida jest dla nich często irytujące. Dlaczego? Nie mam pojęcia, ale podobno kolory niebieski i zielony mają wpływ na naszą podświadomą percepcję treści. I otrzymywania smsów na innym tle niż normalnie przeszkadza użytkownikom telefonów od Apple'a.

Przeczytaj także
Przeczytaj także

Samsung da ci pieniądze za postowanie memów

Samsung postanowił zareagować na hejting użytkowników konkurencyjnej marki i stworzył galerię wypełnioną memami. Całą galerię gifów znajdziecie TUTAJ.

Przy okazji odezwał się do największych instagramowych memiarzy, oferując im pieniądze za postowanie i tworzenie żartów z iMessage, jak i promowanie ich hashtaga #GreenDontCare.

Cała sytuacja wydaje się irracjonalna i trudno ją nawet skomentować. Samsung od bardzo dawna lubi wyśmiewać Apple'a. Biorąc pod uwagę, że w tym momencie iPhone'y to dopiero 4 najlepiej sprzedająca się marka smartfonów to koreańska firma mogłaby trochę odpuścić.

Bo wygląda to na solidny kompleks. A nie wypada go mieć, będąc najpopularniejszą marką smartfonów na świecie.

Zobacz także:  Samsung stworzył notebooka, który działa niemal dobę na jednym ładowaniu

Kacper Peresada Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.