Pogoda
16.09.2020 12:55

Samuel L. Jackson zachęca do wyborów i przeklina w 15 językach. Czy rzuca k*rwą? [WIDEO]

Samuel L. Jackson słynie z tego, że lubi sobie siarczyście zakląć. Ostatnio obiecał fanom, że nauczy ich wulgaryzmów w 15 różnych językach. Dotrzymał słowa.

Samuel L. Jackson
foto: B2820/Photoshot/East News

Amerykanie są dumni ze swoich demokratycznych fundamentów. Mimo dużej świadomości na temat konieczności głosowania w wyborach prezydenckich nie wszyscy obywatele spełniają swój obowiązek. Z tego powodu Samuel L. Jackson postanowił skutecznie namówić niezdecydowanych. Tym sposobem okazały się... przekleństwa.

Samuel L. Jackson przeklina w 15 językach

Nie ma chyba drugiego aktora w Hollywood, który tak pięknie wypowiada obraźliwy zwrot "motherfucker" jak Samuel L. Jackson. Być może z tego powodu na początku pandemii koronawirusa właśnie ten gwiazdor w dosadnych słowach informował, że należy zostać w domu.

Samuel L. Jackosn
Samuel L. Jackosn
Przeczytaj także Koronawirusowy apel Samuela L. Jacksona: "ZOSTAŃ, K*RWA W DOMU!"

Podczas namawiania do głosowania przekleństwa zostały użyte w inny sposób. Jackson wpadł na pomysł, jak za ich pomocą zmotywować swoich fanów do spełnienia obywatelskiego obowiązku.

Foto: Wiese/FaceToFace/REPORTER
Foto: Wiese/FaceToFace/REPORTER
Przeczytaj także Złoczyńca, którego poznamy w "Wonder Woman 1984" inspirowany był... Donaldem Trumpem

W USA zbliżają się wybory prezydenckie. Aktor postanowił zagrzać Amerykanów do głosowania za pomocą swojego Twittera. Jackson obiecał swoim fanom, że jeśli 2500 osób zarejestruje się w okręgach wyborczych, nauczy ich przeklinać w 15 językach.

"

Słuchajcie - jeśli 2500 ludzi kliknie głosowanie poniżej, upewniając się, że jest odpowiednią osobą do głosowania, nauczę was przeklinać w 15 językach. Wchodźcie na http://headcount.org/samjackson teraz! "

Okazuje się, że tego typu motywacja była nadzwyczaj skuteczna, bo dwa dni później challenge gwiazdora "Pulp Fiction" został wcielony w życie, a Jackson spełnił obietnicę. 

"

Weszliście i rozgromiliście wyznaczony cel dobrego głosującego! Więc tak jak obiecałem, oto 15 sposobów na inwektywy! Dzięki za zaangażowanie i upewnijcie się, że będziecie głosować 3 listopada! "

Niestety wśród wybranych przez aktora języków nie ma polskiego. Jackson przeklina za to między innymi po ukraińsku, czesku, katalońsku, nepalsku, wietnamsku w Swahili, a nawet w esperanto. Słowem, które z takim zaangażowaniem wypowiada Jackson jest oczywiście słynne "motherfucker", czyli po polsku "sk*rwysyn".

Czy Samuel L. Jackson powinien przekląć po polsku?

Wiemy, który aktor najwięcej przeklina w swoich filmach. Zwycięzca was zaskoczy
Wiemy, który aktor najwięcej przeklina w swoich filmach. Zwycięzca was zaskoczy
Przeczytaj także Wiemy, który aktor najwięcej przeklina w swoich filmach. Zwycięzca was zaskoczy

Jackson słynie z przekleństw nie tylko w filmach, ale również w wypowiedziach publicznych. Postanowił wykorzystać swoją cechę charakterystyczną, by przysłużyć się dobrym celom. Czy Amerykanie nagrodzenia przekleństwami w 15 językach rzeczywiście pójdą do urn? Przekonamy się 3 listopada 2020 roku.

Roomba
Roomba
Przeczytaj także Przeklinający robot sprzątający stał się hitem internetu. Też będziecie takiego chcieli [WIDEO]

Zobacz też: "Chcesz grać w gierki, sku***synu?!" - Samuel L. Jackson w pierwszym zwiastunie nowej "Piły"

Tagi: Pulp Fiction Samuel L. Jackson