Samuel L. Jackson zachęca do wyborów i przeklina w 15 językach. Czy rzuca k*rwą? [WIDEO]

16.09.2020 12:55
Samuel L. Jackson zachęca do wyborów i przeklina w 15 językach. Czy rzuca k*rwą? [WIDEO] Fot. B2820/Photoshot/East News

Samuel L. Jackson słynie z tego, że lubi sobie siarczyście zakląć. Ostatnio obiecał fanom, że nauczy ich wulgaryzmów w 15 różnych językach. Dotrzymał słowa.

Amerykanie są dumni ze swoich demokratycznych fundamentów. Mimo dużej świadomości na temat konieczności głosowania w wyborach prezydenckich nie wszyscy obywatele spełniają swój obowiązek. Z tego powodu Samuel L. Jackson postanowił skutecznie namówić niezdecydowanych. Tym sposobem okazały się... przekleństwa.

Samuel L. Jackson przeklina w 15 językach

Nie ma chyba drugiego aktora w Hollywood, który tak pięknie wypowiada obraźliwy zwrot "motherfucker" jak Samuel L. Jackson. Być może z tego powodu na początku pandemii koronawirusa właśnie ten gwiazdor w dosadnych słowach informował, że należy zostać w domu.

Przeczytaj także

Podczas namawiania do głosowania przekleństwa zostały użyte w inny sposób. Jackson wpadł na pomysł, jak za ich pomocą zmotywować swoich fanów do spełnienia obywatelskiego obowiązku.

Przeczytaj także

W USA zbliżają się wybory prezydenckie. Aktor postanowił zagrzać Amerykanów do głosowania za pomocą swojego Twittera. Jackson obiecał swoim fanom, że jeśli 2500 osób zarejestruje się w okręgach wyborczych, nauczy ich przeklinać w 15 językach.

Słuchajcie - jeśli 2500 ludzi kliknie głosowanie poniżej, upewniając się, że jest odpowiednią osobą do głosowania, nauczę was przeklinać w 15 językach. Wchodźcie na http://headcount.org/samjackson teraz!

Okazuje się, że tego typu motywacja była nadzwyczaj skuteczna, bo dwa dni później challenge gwiazdora "Pulp Fiction" został wcielony w życie, a Jackson spełnił obietnicę. 

Weszliście i rozgromiliście wyznaczony cel dobrego głosującego! Więc tak jak obiecałem, oto 15 sposobów na inwektywy! Dzięki za zaangażowanie i upewnijcie się, że będziecie głosować 3 listopada!

Niestety wśród wybranych przez aktora języków nie ma polskiego. Jackson przeklina za to między innymi po ukraińsku, czesku, katalońsku, nepalsku, wietnamsku w Swahili, a nawet w esperanto. Słowem, które z takim zaangażowaniem wypowiada Jackson jest oczywiście słynne "motherfucker", czyli po polsku "sk*rwysyn".

 

Przeczytaj także

Jackson słynie z przekleństw nie tylko w filmach, ale również w wypowiedziach publicznych. Postanowił wykorzystać swoją cechę charakterystyczną, by przysłużyć się dobrym celom. Czy Amerykanie nagrodzenia przekleństwami w 15 językach rzeczywiście pójdą do urn? Przekonamy się 3 listopada 2020 roku.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Chcesz grać w gierki, sku***synu?!" - Samuel L. Jackson w pierwszym zwiastunie nowej "Piły"

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.