"Sanatorium miłości" na Netfliksie. To początek bliskiej współpracy platformy z TVP?

Joanna Chojnacka
08.10.2020 12:01
Sanatorium Miłości|undefined Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Popularny program TVP "Sanatorium miłości" trafił na platformę streamingową Netfliks. Fani dokumentu mogą obejrzeć za jej pośrednictwem dwa sezony produkcji.

Po ogromnym sukcesie programu "Rolnik szuka żony", do którego chęć udziału zgłaszali także seniorzy, przyszedł czas na kolejną produkcję. TVP po raz kolejny postawiła na próbę włączenia osób starszych do życia publicznego i zainwestowała w show "Sanatorium miłości".

"Sanatorium miłości" na Netfliksie

Program to telenowela dokumentalna prowadzona przez Martę Manowską, znaną widzom z "Rolnika". Reality show skupia 12 osób - 6 kobiet i 6 mężczyzn w wieku powyżej 60 lat, którzy spędzają wspólnie trzy tygodnie w sanatorium "Równica" w Ustroniu. Uczestnicy programu zakochują się w sobie i łączą w pary na ekranach naszych telewizorów.

Przeczytaj także

Co ciekawe, dwa sezony produkcji właśnie pojawiły się na platformie streamingowej Netflix. To nie pierwsza produkcja TVP, która trafia do serwisu. Widzowie mogą również obejrzeć za pośrednictwem popularnej aplikacji film "Zenek" o historii gwiazdy disco polo, liderze zespołu Akcent - Zenku Martyniuku. Ponadto na Netfliskie zobaczymy też serial "O mnie się nie martw" oraz "Wojenne dziewczyny".

Zgodnie z doniesieniami portalu Wirtualne Media, wkrótce na platformie pojawi się także wspomniany wcześniej "Rolnik szuka żony". Czy to znak, że TVP rozpoczęła bliską współpracę z Netfliksem?

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.