Pogoda
03.08.2020 15:33

Scena niczym z „Terminatora”. Mężczyzna uczepił się maski ciężarówki pędzącej po autostradzie [WIDEO]

Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę po południu na Florydzie. Film, na którym możemy zobaczyć półnagiego mężczyznę, uczepionego maski ciężarówki, stał się viralowym hitem Internetu. Niektórzy porównują go do „Terminatora”.

Scena niczym z „Terminatora”. Mężczyzna uczepił się maski ciężarówki pędzącej po autostradzie [WIDEO]
fot. materiały prasowe 20th Century Fox

Materiał, który pojawił się w serwisie społecznościowym Twitter w niedzielę po południu, ukazuje zakrwawionego mężczyznę, ubranego w T-shirt i białe majtki, który trzyma się kurczowo maski ciężarówki, pędzącej po autostradzie na Florydzie.

Kilka razy przejechał po psie. Zaostrzono mu karę za wyjątkowe okrucieństwo
Kilka razy przejechał po psie. Zaostrzono mu karę za wyjątkowe okrucieństwo
Przeczytaj także Kilka razy przejechał po psie. Zaostrzono mu karę za wyjątkowe okrucieństwo

Wedle pierwszych raportów policji, przytaczanych przez zagraniczne media, mężczyzna porzucił swój samochód przy zjeździe na Boynton Beach, następnie wspiął się na barykadę oddzielającą autorstradę i… wskoczył na ciężarówkę, próbując zbić przednią szybę. Kierowca spanikował i rozpędził się autem, próbując zrzucić z niego intruza. Wykonywał przy tym skręty kierownicą, tak aby ruchy pomogły pozbyć się pasażera na gapę.

Incydent na Florydzie – zobacz wideo

Wszystko zostało uchwycone na wideo. Materiał trafił już na Twittera i do wielu różnych portali informacyjnych.

gawiale
gawiale
Przeczytaj także Znany lekarz zabił 50 osób. Zwłoki rzucał na pożarcie krokodylom. W końcu go aresztowano

Policja przyjechała na miejsce zdarzenia, dopiero po 15 kilometrach wspólnej jazdy kierowcy i pasażera na gapę. Zatrzymano wtedy pojazd i przesłuchano obu uczestników. W tym momencie nie wiadomo, czy panom grozi jakakolwiek kara.

Policja nie ustaliła też danych osobowych półnagiego mężczyzny. Kierowca ciężarówki nazywa się zaś Edward Hughes. „Mężczyzna z Florydy”, jak określają go media, trafił natomiast do szpitala Wellington Regional Hospital, w celu ustalenia przyczyny krwi na ciele. W tym momencie nie wiadomo dokładnie, co było przyczyną takiego stanu mężczyzny, ani dlaczego uczepił się maski akurat tego samochodu.

Czytaj także: Gwiazda „Breaking Bad” miała koronawirusa. Teraz oddaje krew, aby lekarze mogli dzięki niej stworzyć szczepionkę.

A Ty jakbyś zareagował(a), gdyby coś takiego ci się przytrafiło?

Tagi: Newsy Film News Terminator