Scena niczym z „Terminatora”. Mężczyzna uczepił się maski ciężarówki pędzącej po autostradzie [WIDEO]

03.08.2020 15:33
Scena niczym z „Terminatora”. Mężczyzna uczepił się maski ciężarówki pędzącej po autostradzie [WIDEO] Fot. . materiały prasowe 20th Century Fox

Do nietypowego zdarzenia doszło w niedzielę po południu na Florydzie. Film, na którym możemy zobaczyć półnagiego mężczyznę, uczepionego maski ciężarówki, stał się viralowym hitem Internetu. Niektórzy porównują go do „Terminatora”.

Materiał, który pojawił się w serwisie społecznościowym Twitter w niedzielę po południu, ukazuje zakrwawionego mężczyznę, ubranego w T-shirt i białe majtki, który trzyma się kurczowo maski ciężarówki, pędzącej po autostradzie na Florydzie.

Przeczytaj także

Wedle pierwszych raportów policji, przytaczanych przez zagraniczne media, mężczyzna porzucił swój samochód przy zjeździe na Boynton Beach, następnie wspiął się na barykadę oddzielającą autorstradę i… wskoczył na ciężarówkę, próbując zbić przednią szybę. Kierowca spanikował i rozpędził się autem, próbując zrzucić z niego intruza. Wykonywał przy tym skręty kierownicą, tak aby ruchy pomogły pozbyć się pasażera na gapę.

Incydent na Florydzie – zobacz wideo

Wszystko zostało uchwycone na wideo. Materiał trafił już na Twittera i do wielu różnych portali informacyjnych.

Przeczytaj także

Policja przyjechała na miejsce zdarzenia, dopiero po 15 kilometrach wspólnej jazdy kierowcy i pasażera na gapę. Zatrzymano wtedy pojazd i przesłuchano obu uczestników. W tym momencie nie wiadomo, czy panom grozi jakakolwiek kara.

Policja nie ustaliła też danych osobowych półnagiego mężczyzny. Kierowca ciężarówki nazywa się zaś Edward Hughes. „Mężczyzna z Florydy”, jak określają go media, trafił natomiast do szpitala Wellington Regional Hospital, w celu ustalenia przyczyny krwi na ciele. W tym momencie nie wiadomo dokładnie, co było przyczyną takiego stanu mężczyzny, ani dlaczego uczepił się maski akurat tego samochodu.

Czytaj także: Gwiazda „Breaking Bad” miała koronawirusa. Teraz oddaje krew, aby lekarze mogli dzięki niej stworzyć szczepionkę.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.