Sceny jak z "American Pie" w pizzerii pod Poznaniem. Mężczyzna ugniatał ciasto penisem

20.01.2021 14:02
Wyrabianie ciasta na pizzę Fot. schutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Mężczyzna ugniatał ciasto na pizzę swoimi genitaliami. Nagranie trafiło do sieci i oburzyło mieszkańców Murowanej Gośliny.

Pizza, picka, pizzunia. Kto nie kocha miękkiego jak chmurka ciasta z ulubionymi dodatkami i ciągnącym się serem? Włoskie danie stało się ulubionym przysmakiem całego świata. Zmodyfikowana receptura ma nieskończenie wiele wariantów i jest w stanie zaspokoić wymaganie niemal każdego podniebienia.

Wielu z nas próbuje sztuki tworzenia pizzy we własnym domu. Jednak danie od lat jest jedną z najczęstszych potraw zamawianych z dostawą pod drzwi. Jest idealnym rozwiązaniem, kiedy akurat nie mamy pomysłu na obiad lub np. wpadli do nas przyjaciele. Gdy zamawiamy pizzę, mamy nadzieję, że została przygotowana w higienicznych warunkach. Niestety nie zawsze tak jest...

Mężczyzna ugniatał ciasto na pizzę penisem w lokalu pod Poznaniem

Do jednego z serwisów erotycznych trafiło nagranie prosto z pizzerii w Murowanej Goślinie pod Poznaniem. Jak czytamy na portalu Onet, na nagraniu widać mężczyznę, który ugniata pizzę... genitaliami. Bohater wideo podobno był całkiem nagi, a "jego miejsca intymne miały styczność z ciastem".

Polecamy

Komentujący filmik rozpoznali pracownika pizzerii i z oburzeniem oświadczyli, że zgłoszą sprawę do sanepidu i na policję. Jednak jak podaje portal, na razie żadne zgłoszenie odnośnie takiego wydarzenia nie zostało odnotowane przez władze.

Pizzeria nie skomentowała sprawy, dlatego nie wiemy, czy ciasto ugniatane w ten nowatorski sposób trafiło później na stoły klientów lokalu.

Jak donosi portal innpoland.pl, nagranie z restauracji zamieścił w internecie sam "ugniatacz". Wideo trafiło na grupę "Murowana Goślina bez cenzury" i wywołało burzę. Lokal usunął swój fanpage z Facebooka, a obsługa restauracji nie odbiera telefonów.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.