Pogoda
09.11.2016 15:23

Ściągnij Far Cry 3: Blood Dragon za darmo

Ubisoft świętuje właśnie trzydzieste urodziny, dlatego postanowił darmowo udostępnić fanom kilka gier ze swoich przepastnych zbiorów. W tym miesiącu tytułem, który można pobrać bezpłatnie jest Far Cry 3: Blood Dragon.

Ściągnij Far Cry 3: Blood Dragon za darmo
foto: materiały prasowe

W ramach celebracji 30 urodzin firmy, Ubisoft zorganizował akcję dla klubowiczów ich platformy Ubisoft Club. Z tej okazji postanowili udostępnić swoim użytkownikom siedem gier na PC w wersjach do darmowego downloadu. Co miesiąc studio ujawnia kolejny z tytułów, którymi pragnie podzielić się z żądnymi darmowych wrażeń graczami.

Po ściągnięciu gry na nasz komputer będzie ona naszą własnością - nie jest to inicjatywa jednorazowa, a gry działają także po upływie miesiąca, w którym są dostępne do pobrania. Warto jednak pamiętać, że samo pobranie gier jest dostępne przez ograniczony czas. Wystarczy zarejestrować się w serwisie Uplay - ta rejestracja jest oczywiście także darmowa.

W tym miesiącu do dyspozycji graczy Ubisoft oddał grę Far Cry 3: Blood Dragon, który jest niezmiernie oryginalnym shooterem osadzonym w świecie science-fiction. W grze poznacie wizję przyszłości godną lat 80. i filmów w stylu Robocopa w reżyserii Paula Verhoevena, Predatora czy Ucieczki z Nowego Jorku lub Władców wszechświata z niezapomnianym Dolphem Lundgrenem w roli He-Mana ratującego Eternię przed paskudnymi planami Szkieletora.

Ubisoft pochwalił się najnowszym prezentem na Twitterze:

Jest rok 2007, a twoją rolą jest wcielenie się w sierżanta Rexa Colta, pół-człowieka, pół-maszynę - członka cyberkomanda Mark IV. Jego misja: zgarnąć dziewczynę, zabić złych kolesi i uratować świat - oczywiste zadania dla niestrudzonego bohatera z lat 80.

W trakcie rozgrywki doświadczymy każdego wyświechtanego motywu filmów ery VHS. Wizja przyszłości po nuklearnej zagładzie - jest. Cyborgi - są. Krwawe smoki i mutanty - a jak. Dodatkowo, Far Cry 3: Blood Dragon ma nieprzeciętnie przebojową ścieżkę dźwiękową czerpiącą pełnymi garściami z niezapomnianych soundtracków Vangelisa czy Johna Carpentera.

Nietuzinkowy zwiastun gry prezentował się tak:

Pełną wersję Far Cry 3: Blood Dragon możecie darmowo pobrać TUTAJ.

Far Cry był jedną z pierwszych gier Ubisoftu z otwartym światem i został zapowiedziany podczas targów E3 w 2001 roku jako X-Isle. W tamtym czasie to, co pokazał wtedy Ubisoft robiło niesamowite wrażenie dzięki przełomowemu Cry-engine opracowanemu przez Crytek.

W trakcie produkcji tytułu nazwa gry została zmieniona i ostatecznie w marcu 2004 roku świat usłyszał po raz pierwszy o Far Cry. Od początku gra oferowała otwarty świat, który nie tylko był ogromny, ale także pozwalał na wolność wyboru i oddawał graczowi inicjatywę, dzięki czemu to on decydował, z czym zmierzy się na swojej drodze. Seria Far Cry zapewnia przygody na egzotycznych wyspach czy Himalajach, a jej akcja osadzona jest od epoki kamienia łupanego po teraźniejszość, a w przypadku Blood Dragon nawet w wyimaginowaną przyszłość z roku 2007.

all 7

Far Cry 3: Blood Dragon jest dostępny do darmowego pobrania na platformie Ubisoftu przez miesiąc, poczynając od 9 listopada 2016 roku. Po jej pobraniu tytuł pojawi się w naszej bibliotece Uplay i w każdej chwili będziemy mogli uratować świat przed zagładą, przy okazji bawiąc się znakomicie podczas eliminacji szwadronów wroga i rytmicznie stukając nogą o podłogę do nostalgicznych synth-wave'owych beatów ścieżki dźwiękowej.

Jak dotąd informowaliśmy już o innych grach udostępnionych przez studio do darmowego ściągnięcia. Były to m.in. The Crew, Rayman Origins, a ostatnio Beyond Good & Evil, którego sequel jest właśnie w przygotowaniu.

Do zakończenia promocji z serii Ubi30 został już tylko jeden tytuł. Jak sądzicie, co to będzie?

Maciej Daszuta
Tagi: Gry