Sean Bean ginie w premierowym zwiastunie aktorskim Hitmana 2

Michał Tomaszkiewicz
09.11.2018 15:58
Sean Bean ginie w premierowym zwiastunie aktorskim Hitmana 2 Fot. kadr z wideo

Cały świat jest Twoją bronią – przekonuje Sean Bean w aktorskim zwiastunie premierowym Hitmana 2. Aktor kończy swój krótki występ w typowy dla siebie sposób.

Sean Bean jest aktorem charakterystycznym – kreowane przez niego postaci znane są przede wszystkim z tego, że giną na ekranie.

Nie ma żadnych wątpliwości co do losów postaci, jaką zagra aktor w Hitmanie 2 – w grze wcieli się w jeden z celów Agenta 47. To może skończyć się tylko w jeden sposób, choć równocześnie może do tego dojść na wiele sposobów. Być może więc narzędzie zbrodni zasugerowane w zwiastunie nie jest spojlerem – w końcu, jak przekonuje sam Sean Bean, trzeba być elastycznym, skoro jako broń ma się do dyspozycji cały świat.

Za dorwanie granego przez aktora Nieuchwytnego Celu przewidziana jest specjalna nagroda, wybrana przez samych cichych zabójców.

Fani mieli okazję zagłosować na unikalne przedmioty, z których jeden zostanie odblokowany w pierwszej misji z cyklu Nieuchwytny Cel w Hitman 2. Eksplodujący długopis wygrał z będącym granatem błyskowym robotem i garotą schowaną w słuchawkach. Zwycięski przedmiot będzie dostępny w misji Nieuchwytny Cel: Nieśmiertelny z Seanem Bean w roli Marka Faby. Po przejściu tego szczególnego, 14-dniowego wyzwania gracze będą mogli dodać eksplodujący długopis do swojego ekwipunku, już od 20 listopada 2018.

Hitman 2 pozwoli zabić Seana Beana

Cenega pokazała także zwiastun prezentujący sekrety rozgrywki:

Hitman 2 trafi do sprzedaży 13 listopada 2018 roku. Gra będzie zawierać sześć nowych dynamicznych lokacji do eksploracji przez Agenta 47, najgroźniejszego zabójcy świata, została także wzbogacona o wieloosobowe tryby Sniper Assassin i Ghost Mode.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.