Seks na Lotnisku Chopina na oczach pasażerów? Zobacz nagranie [WIDEO]

Michał Tomaszkiewicz
14.02.2019 17:36
Seks na Lotnisku Chopina|undefined Fot. kadr z wideo

Wygląda na to, że pracownicy lotniskowego punktu informacyjnego uprawiali seks na oczach setek czekających na odprawę pasażerów. Jeden z nich nagrał filmik pokazujący parę w akcji.

Prawdziwa miłość czy romans w pracy? Dwójka pracowników informacji na lotnisku została przyłapana na wymienianiu bardzo dorosłych czułości. Wygląda na to, że jest to warszawskie Lotnisko Chopina i tak też zostało podpisane nagranie zamieszczone w pierwotnej wersji na YouTubie.

Robili to w biały dzień, mijani przez pasażerów spieszących się na odprawę. Gdyby nie to, że przyłapał ich podróżny spoglądający na nich z wyższej kondygnacji, być może przeżywane przez nich gorące chwile pozostały ich słodką tajemnicą.

Aktualizacja: otrzymaliśmy oficjalne oświadczenie w sprawie od Lotniska Chopina:

Zobacz koniecznie: >> Oficjalne oświadczenie w sprawie seksu na lotnisku. „Miłość jest pięknym uczuciem i warto je okazywać” <<

Z pozoru bowiem nic się nie działo – górna garderoba pozostała podczas zdarzenia niemal nienaruszona. Co innego działo się najwyraźniej z uniformem służbowym poniżej pasa.

Czy pracownicy lotniska rzeczywiście uprawiali seks? Musicie ocenić to sami, patrząc na nagranie – tak samo, jak samemu trzeba było sobie wyrobić opinię o parze, która została przyłapana na uprawianiu seksu stojąc zaraz obok prezenterki relacjonującej na żywo zabawę sylwestrową w USA.

Przeczytaj także

Seks na lotniku Chopina na filmie w internecie

Nagranie zostało opublikowane w sieci (między innymi na Wykopie) i szybko stało się hitem – wśród wielu kopii bez problemu można znaleźć materiał, w których doskonale widać twarze lotniskowych kochanków. Mając na uwadze ich prywatność, prezentujemy materiał z zamazanymi wizerunkami przyłapanych na uprawianiu seksu - nagranie zostało opublikowane przez Super Express 14 lutego 2019, a więc w Dzień Zakochanych.

Czy pracownicy lotniska poszli na całość, czy była to tylko gra wstępna przed walentykowym wieczorem? Sądząc po okazywanych czułościach, widzimy tu prawdziwe uczucie – miejmy nadzieję, że za dobitne udowadnianie miłości w pracy nie poniosą przykrych służbowych konsekwencji.

Zobacz także: >> Promocja Pornhub dla osób, które Walentynki będą obchodzić na własną rękę <<

Wysłaliśmy do rzecznika Lotniska Chopina pytanie o to, czy - jeśli potwierdzi się, że to rzeczywiście pracownicy warszawskiego lotniska - ze względu na święto zakochanych bohaterów nagrania ominą ewentualne konsekwencje służbowe.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.