Pogoda
14.02.2019 17:36

Seks na Lotnisku Chopina na oczach pasażerów? Zobacz nagranie [WIDEO]

Wygląda na to, że pracownicy lotniskowego punktu informacyjnego uprawiali seks na oczach setek czekających na odprawę pasażerów. Jeden z nich nagrał filmik pokazujący parę w akcji.

Seks na Lotnisku Chopina
foto: kadr z wideo

Prawdziwa miłość czy romans w pracy? Dwójka pracowników informacji na lotnisku została przyłapana na wymienianiu bardzo dorosłych czułości. Wygląda na to, że jest to warszawskie Lotnisko Chopina i tak też zostało podpisane nagranie zamieszczone w pierwotnej wersji na YouTubie.

Robili to w biały dzień, mijani przez pasażerów spieszących się na odprawę. Gdyby nie to, że przyłapał ich podróżny spoglądający na nich z wyższej kondygnacji, być może przeżywane przez nich gorące chwile pozostały ich słodką tajemnicą.

Aktualizacja: otrzymaliśmy oficjalne oświadczenie w sprawie od Lotniska Chopina:

Zobacz koniecznie: >> Oficjalne oświadczenie w sprawie seksu na lotnisku. „Miłość jest pięknym uczuciem i warto je okazywać” <<

Z pozoru bowiem nic się nie działo – górna garderoba pozostała podczas zdarzenia niemal nienaruszona. Co innego działo się najwyraźniej z uniformem służbowym poniżej pasa.

Czy pracownicy lotniska rzeczywiście uprawiali seks? Musicie ocenić to sami, patrząc na nagranie – tak samo, jak samemu trzeba było sobie wyrobić opinię o parze, która została przyłapana na uprawianiu seksu stojąc zaraz obok prezenterki relacjonującej na żywo zabawę sylwestrową w USA.

Czy ta para uprawiała seks podczas transmisji na żywo? [WIDEO]
Czy ta para uprawiała seks podczas transmisji na żywo? [WIDEO]
Przeczytaj także Czy ta para uprawiała seks podczas transmisji na żywo? [WIDEO]

Seks na lotniku Chopina na filmie w internecie

Nagranie zostało opublikowane w sieci (między innymi na Wykopie) i szybko stało się hitem – wśród wielu kopii bez problemu można znaleźć materiał, w których doskonale widać twarze lotniskowych kochanków. Mając na uwadze ich prywatność, prezentujemy materiał z zamazanymi wizerunkami przyłapanych na uprawianiu seksu - nagranie zostało opublikowane przez Super Express 14 lutego 2019, a więc w Dzień Zakochanych.

Czy pracownicy lotniska poszli na całość, czy była to tylko gra wstępna przed walentykowym wieczorem? Sądząc po okazywanych czułościach, widzimy tu prawdziwe uczucie – miejmy nadzieję, że za dobitne udowadnianie miłości w pracy nie poniosą przykrych służbowych konsekwencji.

Zobacz także: >> Promocja Pornhub dla osób, które Walentynki będą obchodzić na własną rękę <<

Wysłaliśmy do rzecznika Lotniska Chopina pytanie o to, czy - jeśli potwierdzi się, że to rzeczywiście pracownicy warszawskiego lotniska - ze względu na święto zakochanych bohaterów nagrania ominą ewentualne konsekwencje służbowe.

Czy pracownicy lotniska rzeczywiście uprawiali seks?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Duperele