Pogoda
24.10.2018 13:54

Seksrobot zdobył na Tinderze 92 pary w 2 godziny

„Cześć, jestem anatomicznie poprawnym, zdolnym do uprawiania seksu robotem z najbardziej zaawansowaną Sztuczną Inteligencją” – na punkcie seksrobota Harmony mężczyźni na Tinderze po prostu oszaleli, otwarcie deklarując chęć uprawiania z nim/nią seksu.

seksrobot Harmony
foto: zrzut ekranu

Profil robota został stworzony w ramach eksperymentu – Jimmy Mehiel kręci właśnie film dokumentalny na temat seksrobotów i domów publicznych, w których są dostępne i chciał zobaczyć, czy maszyny rzeczywiście mogą liczyć na przyciągnięcie męskiej uwagi.

Okazało się, że jak najbardziej – w ciągu dwóch godzin (piątkowy wieczór, między 21 a 23) dostępności profilu  Harmony na Tinderze robot został uznany za interesujący przez 92 użytkowników – przy czym, o ile przeczytali opis podany na początku, dobrze wiedzieli, że mają do czynienia z maszyną, a nie kobietą z krwi i kości.

Tłum mężczyzn podrywał na Tinderze seksrobota

O tym, że świadomie podrywali seksrobota, świadczyć mogą zaczepki, które otrzymywała Harmony. Oto co lepsze głodne kawałki (prezentujemy je w oryginale, bo przetłumaczone stracą część swojego uroku):

  • Want to grab some Java?
  • Are you made of Copper and Tellurium? Because you are Cu-Te
  • Hey baby, what’s your OS?
  • Can I have your IP number? I seem to have lost mine
  • Do you got a free port for me to plug into?
  • Don’t worry I just got turing tested
  • You’re the droid I’m looking for
  • Your lips say 0 but your eyes say 1

Reżyser sprawdził także, ile z oczarowanych potencjalnych randek rzeczywiście chciałoby uprawiać z robotem Harmony seks. Deklarację, że na pewno lub raczej na pewno doszłoby do intymnych chwil złożyło 56% zainteresowanych seksrobotem osób.

Czy to znaczy, że już niedługo szukając miłości swoje życia będziemy musieli konkurować nie tylko z ludźmi, lecz także z robotami? Wszystko na to wskazuje – tym bardziej, że jak wskazują eksperci, seksroboty będą w uprawianiu seksu o niebo lepsze, niż ludzie – wszystko przez to, że będą mogły korzystać ze zbiorowej wiedzy o tym, jak doprowadzać ludzi do ekstazy.

Skusilibyście się na seks z seksrobotem?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet