Seksrobot zdobył na Tinderze 92 pary w 2 godziny

Michał Tomaszkiewicz
24.10.2018 13:54
Seksrobot zdobył na Tinderze 92 pary w 2 godziny Fot. zrzut ekranu

„Cześć, jestem anatomicznie poprawnym, zdolnym do uprawiania seksu robotem z najbardziej zaawansowaną Sztuczną Inteligencją” – na punkcie seksrobota Harmony mężczyźni na Tinderze po prostu oszaleli, otwarcie deklarując chęć uprawiania z nim/nią seksu.

Profil robota został stworzony w ramach eksperymentu – Jimmy Mehiel kręci właśnie film dokumentalny na temat seksrobotów i domów publicznych, w których są dostępne i chciał zobaczyć, czy maszyny rzeczywiście mogą liczyć na przyciągnięcie męskiej uwagi.

Okazało się, że jak najbardziej – w ciągu dwóch godzin (piątkowy wieczór, między 21 a 23) dostępności profilu  Harmony na Tinderze robot został uznany za interesujący przez 92 użytkowników – przy czym, o ile przeczytali opis podany na początku, dobrze wiedzieli, że mają do czynienia z maszyną, a nie kobietą z krwi i kości.

Tłum mężczyzn podrywał na Tinderze seksrobota

O tym, że świadomie podrywali seksrobota, świadczyć mogą zaczepki, które otrzymywała Harmony. Oto co lepsze głodne kawałki (prezentujemy je w oryginale, bo przetłumaczone stracą część swojego uroku):

  • Want to grab some Java?
  • Are you made of Copper and Tellurium? Because you are Cu-Te
  • Hey baby, what’s your OS?
  • Can I have your IP number? I seem to have lost mine
  • Do you got a free port for me to plug into?
  • Don’t worry I just got turing tested
  • You’re the droid I’m looking for
  • Your lips say 0 but your eyes say 1

Reżyser sprawdził także, ile z oczarowanych potencjalnych randek rzeczywiście chciałoby uprawiać z robotem Harmony seks. Deklarację, że na pewno lub raczej na pewno doszłoby do intymnych chwil złożyło 56% zainteresowanych seksrobotem osób.

Czy to znaczy, że już niedługo szukając miłości swoje życia będziemy musieli konkurować nie tylko z ludźmi, lecz także z robotami? Wszystko na to wskazuje – tym bardziej, że jak wskazują eksperci, seksroboty będą w uprawianiu seksu o niebo lepsze, niż ludzie – wszystko przez to, że będą mogły korzystać ze zbiorowej wiedzy o tym, jak doprowadzać ludzi do ekstazy.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.