Pogoda
07.12.2017 13:51

Sekzabawki inspirowane „Gwiezdnymi wojnami”

„Gwiezdne wojny” są już wszędzie. Etap pojawiania się w lodówce mają już dawno za sobą – teraz można je znaleźć dosłownie w d*pie dzięki serii zabawek erotycznych przygotowanych w tajemnicy przed Disneyem przez Australijczyków.

Sekzabawki inspirowane „Gwiezdnymi wojnami”
foto: materiały prasowe

Nie wiemy, czy proponowane gadżety są w stanie doprowadzić do krzyku miliardy osób – widzimy za to, że wobec niektórych nie sposób przejść obojętnie, szczególnie jeśli jest się fanem „Star Wars” i pojawiających się w nich bohaterów.

Teraz można wejść z nimi w zdecydowanie większą zażyłość i przekroczyć kolejne stadia intymności. Pomoże w tym między innymi męski masturbator Hand Solo, udowadniające że rozmiar ma jednak znaczenie dildo Dildoda czy korek analny C3-Plug.

Wyobraźnie twórców sekszabawek sięgała podczas prac koncepcyjnych naprawdę daleko – jak można zobaczyć w poniższej galerii, do poziomu „myślenia tylko o jednym” ściągnęli naprawdę sporo gwiezdnowojennych świętości.

Nie do końca wiadomo, czy gadżety powstały w zgodzie z Disneyem, który pozycjonuje się raczej jako wytwórnia dostarczająca zabawki dla dzieci, nie dla dorosłych.

Być może producent sekzabawek uważa, że jego dzieła noszą znamiona parodii – amerykańskie prawo dotyczące własności intelektualnej mówi, że takiego stosowania zastrzeżonych nazw i konceptów nie można zabronić.

Wykorzystują to twórcy filmów tylko dla dorosłych jak z rękami sypiącymi porno-parodiami głośnych kinowych tytułów.

„Gwiezdne wojny” budzą fascynacje producentów i projektantów sekszabawek nie od dziś – w tym zestawieniu zebraliśmy najciekawsze i najbardziej śmiałe z nich.

Co wolicie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gadżety Galeria