Pogoda
27.09.2018 15:34

Seria komiksowa „Call of Duty: Black Ops 4” będzie dostępna za darmo

Firmy Activision oraz Treyarch zapowiedziały oficjalną serię komiksową Call of Duty: Black Ops 4, na którą składać się będzie 10 zeszytów prezentujących Specjalistów z uniwersum Black Ops.

Call of Duty: Black Ops 4
foto: materiały prasowe

Seria komiksowa jest dostępna za darmo dla społeczności na stronie www.callofduty.com/comics, a za zawarte w niej historie odpowiadają Greg Rucka, Chris Roberson, Jeremy Barlow, K.A. McDonald, Aaron Duran, Matthew Robinson oraz Tony Shasteen. Okładki wykonali Adam Hughes, Eric Wilkerson, Kirbi Fagan, Dan Dos Santos oraz Julian Totino Tedesco.

Pierwsze trzy wydania (Ruin, Prophet i Crash) są dostępne już teraz, a kolejne pojawią się w najbliższym czasie. Oto kilka przykładowych okładek z nadchodzących komiksów o BO4:

1_Ruin
2
3

Komiksy o Black Ops 4 dostępne za darmo

O całej akcji na Twitterze poinformowała firma Treyarch, czyli twórcy serii „Black Ops”. Głównym celem komiksów jest zapoznanie graczy z nowymi specjalistami, których poznamy w trakcie grania w „Call of Duty: Black Ops 4”:

Jeśli chodzi zaś o same gry - największą nowością w serii będzie dodanie trybu Battle Royale. Ambicją zespołu tworzącego „Call of Duty: Black Ops 4” ma być umożliwienie jednoczesnej rywalizacji 100 graczy – Treyarch zaznacza przy tym, że jest to trudne zadanie i może się okazać, że do jednej gry wpuszczanych będzie mniej osób.

Kiedy premiera Call of Duty: Black Ops 4?

Sama premiera gry została zapowiedziana na 12 października 2018 roku. „Call of Duty: Black Ops 4” wydane zostanie na PC, Xboxa One oraz Play Station 4.

Kamil Kacperski
Tagi: Gry Call of Duty