Serial Cleaner za darmo na Humble Bundle. Jedna z najciekawszych polskich gier

22.11.2019 11:38
Serial Cleaner|undefined Fot. materiał prasowe Draw Distance

Przywykliśmy do strzelania i mordowania przeciwników w grach, ale zazwyczaj nie zastanawiamy się, w jaki sposób znikają te wszystkie ciała i krew zalewająca zjawiskowo podłogi i ściany. Polski Serial Cleaner pokazuje, ile pracy trzeba włożyć, żeby pozbyć się dowodów zbrodni zanim znajdzie je policja.

Polacy robią dobre gry. Nie przez przypadek nasz kraj stał się czwartym co do wielkości sprzedaży eksporterem elektronicznej rozgrywki na świecie.

Polskie studia radzą sobie znakomicie z największymi tytułami, takimi jak Wiedźmin 3 czy Cyberpunk 2077, potrafią także robić gry bardziej kameralne, których główną zaletą jest pomysł i sposób jego realizacji. Do takich produkcji należy chociażby This War of Mine od 11 bit studios.

Przeczytaj także

Serial Cleaner należy do gier tego drugiego rodzaju, w których idea porywa graczy do spędzania przed ekranem wielu przyjemnych chwil.

Serial Cleaner za darmo. Polska gra w prezencie od Humbe Bundle

Draw Distance, twórcy Serial Cleanera, swoje dzieło przedstawiają w taki sposób:

Wciągaj spodnie, chwyć swoje okulary i wskakuj do wagonu, czas iść do pracy ... jako profesjonalny czyściciel dla mafii. Posprzątaj krew, usuwaj ciała i ukrywaj dowody w grze akcji/skradance 2D w stylowym klimacie lat 70-tych.

Jak wygląda gra w akcji można zobaczyć na zwiastunie:

Serial Cleanera można zdobyć za darmo na Humble Bundle. Wystarczy wejść na tę stronę i zapisać się na newsletter, żeby otrzymać klucz gry na Steama. Z okazji można skorzystać do 24 listopada 2019 do godz. 18:00.

Zobacz także: Symulator Piekarza. Polska gra, w której można będzie dawać do pieca 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.