Pogoda
22.11.2019 11:38

Serial Cleaner za darmo na Humble Bundle. Jedna z najciekawszych polskich gier

Przywykliśmy do strzelania i mordowania przeciwników w grach, ale zazwyczaj nie zastanawiamy się, w jaki sposób znikają te wszystkie ciała i krew zalewająca zjawiskowo podłogi i ściany. Polski Serial Cleaner pokazuje, ile pracy trzeba włożyć, żeby pozbyć się dowodów zbrodni zanim znajdzie je policja.

Serial Cleaner
foto: materiał prasowe Draw Distance

Polacy robią dobre gry. Nie przez przypadek nasz kraj stał się czwartym co do wielkości sprzedaży eksporterem elektronicznej rozgrywki na świecie.

Polskie studia radzą sobie znakomicie z największymi tytułami, takimi jak Wiedźmin 3 czy Cyberpunk 2077, potrafią także robić gry bardziej kameralne, których główną zaletą jest pomysł i sposób jego realizacji. Do takich produkcji należy chociażby This War of Mine od 11 bit studios.

This War od Mine
This War od Mine
Przeczytaj także This War of Mine: Final Cut. Pożegnalna wersja na 5. urodziny jednej z najważniejszych polskich gier

Serial Cleaner należy do gier tego drugiego rodzaju, w których idea porywa graczy do spędzania przed ekranem wielu przyjemnych chwil.

Serial Cleaner za darmo. Polska gra w prezencie od Humbe Bundle

Draw Distance, twórcy Serial Cleanera, swoje dzieło przedstawiają w taki sposób:

"

Wciągaj spodnie, chwyć swoje okulary i wskakuj do wagonu, czas iść do pracy ... jako profesjonalny czyściciel dla mafii. Posprzątaj krew, usuwaj ciała i ukrywaj dowody w grze akcji/skradance 2D w stylowym klimacie lat 70-tych. "

Jak wygląda gra w akcji można zobaczyć na zwiastunie:

Serial Cleanera można zdobyć za darmo na Humble Bundle. Wystarczy wejść na tę stronę i zapisać się na newsletter, żeby otrzymać klucz gry na Steama. Z okazji można skorzystać do 24 listopada 2019 do godz. 18:00.

Zobacz także: Symulator Piekarza. Polska gra, w której można będzie dawać do pieca 

Kim wolelibyście być?

Tagi: Gry