Pogoda
26.03.2020 09:39

Seth McFarlane bardzo się nudzi. Nagrywa podcast jako Brian i Stewie z "Family Guya"

Jak sam twórca serialu przyznaje, "jego głowa jest pełna głosów". Utalentowany aktor i scenarzysta zasłynął jako głos 3 z 6 głównych postaci "Family Guya", a teraz dwie z nich będą gospodarzami podcastu.

Seth McFarlane bardzo się nudzi. Nagrywa podcast jako Brian i Stewie z "Family Guya"
foto: shutterstock.com/zdjęcie poglądowe

Wiele osób nie ma pomysłu na to, co ma robić w trakcie kwarantanny. Niektórzy biegają maratony na swoich balkonach, inni pieką chleb, a jeszcze inni zapraszają swoich celebryckich znajomych do śpiewania "Imagine" Johna Lennona (co swoją drogą nigdy nie jest dobrym pomysłem). Są też tacy, którzy z nudów zakładają podcasty - jedną z takich osób jest Seth McFarlane.

McFarlane postradał zmysły. Założył podcast jako Stewie i Brian z Family Guya

Twórca serialu animowanego "Family Guy" stworzył podcast, w którym występuje jako Stewie i Brian, którzy są jednymi z głównych bohaterów wspomnianej produkcji. Gadający pies i niesamowicie zły dzieciak bardzo się nudzą w trakcie kwarantanny. Jak sami przyznali, zagrali już w każdą grę planszową, więc przyszedł czas na zmianę tonu.

Family Guy
Family Guy
Przeczytaj także "Family Guy" złożył hołd Carrie Fisher. Zobaczcie wideo

Tym okazuje się być założenie podcastu, w którym będą rozmawiali na temat wydarzeń aktualnych, by poprawić sobie humory. Zaczynają od ciąży Katy Perry, wśród tematów znajduje się również informacja o tym, że najlepszy rozgrywający w historii NFL Tom Brady po 20 latach zmienił klub, a Brian próbuje także dołączyć do celebryckiego grona śpiewającego "Imagine" Johna Lennona.

Na szczęście ta próba szybko zostaje przerwana przez Stewie'ego. McFarlane udostępnił ich całą rozmowę na Instagramie. Towarzyszy im prosty szkic postaci z maseczkami na twarzy. Ciekawe, czy jest to zapowiedź większego odcinka specjalnego, czy też może jednorazowy przypadek. Posłuchajcie rozmowy poniżej:

Bill Cosby
Bill Cosby
Przeczytaj także Bill Cosby chce wyjść wcześniej z więzienia z powodu koronawirusa
Tagi: Newsy Family Guy