Pogoda
05.10.2018 14:10

Shadow Warrior 2 prezentem z okazji 10. urodzin GOG

Od graczy dla graczy – z okazji 10. urodzin GOG pozwolił swoim użytkownikom wybrać grę, którą otrzymają w prezencie. W internetowym głosowaniu wygrał Shadow Warrior 2 – trzeba go odebrać do soboty 6 października 2018.

Shadow Warrior 2
foto: materiały prasowe

Jego bezpośrednimi konkurentami w drodze na konta graczy było SUPERHOT oraz Firewatch – zdecydowana większość wolała jednak otrzymać światowy hit stworzony przez warszawskie studio Flying Wild Hog.

gog_shadow_warrior_02

Gest GOG, platformy cyfrowej dystrybucji gier należącej do CD Projekt, to godne uczczenie dekady działalności strony. Sklep, który na początku oferował głównie odświeżone wersje starych dobrych tytułów (stąd jego nazwa – Good Old Games) podbił serca graczy swoim niezachwianym, negatywny stosunkiem do DRM.

Co GOG myśli o narzędziach do zarządzania prawami autorskimi często psujących graczom przyjemność obcowania z zakupionym tytułem można się domyślić patrząc na hasło najnowszej kampanii sklepu – FCK DRM.

Wszystkie gry dostępne w GOG są pozbawione takich zabezpieczeń – tak samo jest z rozdawanym w prezencie Shadow Warrior 2.

GOG rozdaje Shadow Warrior 2

Shadow Warrior 2 to tytuł dla miłośników dynamicznej akcji doprawionej nutkę egzotyczności w postaci okruszków japońskiej kultury. Oto, co czeka na śmiałków, którzy sięgną po oferowany przez GOG prezent:

"

Lo Wang z charakterystyczną dla siebie niepohamowaną brutalnością walczy z demonicznymi przeciwnikami za pomocą 70 śmiercionośnych mieczy i wybuchowych broni palnych. Przeistocz się w wir krwi i stali, walcząc ostrymi jak brzytwa katanami, krótkimi mieczami, sierpowatymi ostrzami i zabójczymi szponami lub zdziesiątkuj zastępy wroga, grając piekielną symfonię przy użyciu swoich karabinów. "

Aby przypisać Shadow Warrior 2 do swojego konta na GOG, wystarczy odwiedzić stronę sklepu i kliknąć na znajdujący się na nim baner.

A Wy na jaką grę głosowaliście?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry