Pogoda
28.08.2018 12:52

„Shadow of the Tomb Raider” otrzymał najlepszy zwiastun wszech czasów. Oto „słodka wersja” przygód Lary Croft

Lara Croft została zmieniona w psa, który musi uratować szczeniaka z wrogich pazurów... kotów. Trailer jest obłędny i wielka szkoda, że cała gra nie będzie tak wyglądała.

Tomb Raider
foto: kadr z wideo

„Cute version” pierwszego zwiastuna „Shadow of the Tomb Raider” wygląda dokładnie tak samo, jak pierwowzór. Różni się jedynie drobnym szczegółem - Larę Croft zamieniono na coś zdecydowanie bardziej słodkiego. Mianowicie tym razem jest psem, którego zadaniem jest odnalezienie ślicznego szczeniaka, małego labradorka. Porwały go okropne koty, którym przewodził łysy kot sfinks, przebrany za azteckiego kapłana. Psia Lara jest zmuszona użyć swojego całego arsenału do pokonania puchatych przeciwników - laserów do zabawy, kłębka oraz... odkurzacza.

Brzmi absurdalnie? Zdecydowanie. Ale to nie jest ważne. Ważne jest to, że zwiastun jest świetnie zrealizowany i widać, że twórcy naprawdę długo pracowali nad przeróbką. Wideo zostało udostępnione na oficjalnym kanale Playstation na Youtube, a przygotowano je z okazji Międzynarodowego Dnia Psa:

Dog of War, czyli pies zamiast Kratosa

Nie jest to pierwsze takie zagranie w historii. Jak słusznie zauważyli komentatorzy na Youtube, Playstation kilka miesięcy wcześniej przygotowało zwiastun gry „Dog of War”, czyli psiej wersji gry o Kratosie i jego synu, Atreusie. Zobaczcie, jak wyglądał ten materiał:

Shadow of the Tomb Raider - kiedy premiera?

„Shadow of the Tomb Raider” pojawi się w sprzedaży już 14 września 2018 roku. Produkcja dostępna będzie w wersjach na pecety, Playstation 4 oraz Xbox One. Do sprzedaży na DVD i Blu Ray trafił już natomiast film „Tomb Raider” z Alicią Vikander w roli głównej.

Kamil Kacperski
Tagi: Gry Tomb Radier