Shaman Eddie i nowa arena w Iron Maiden: Legacy of the Beast

Jakub Gańko
21.04.2017 09:54
Shaman Eddie i nowa arena w Iron Maiden: Legacy of the Beast Fot. kadr z wideo

Oficjalna gra mobilna Iron Maiden doczekała się dużej aktualizacji z okazji finałowych koncertów trasy The Book of Souls. Sprawdźcie jej szczegóły.

Żelazna Dziewica wyruszyła właśnie w finałową część tournée promującego jej ostatnią płytę, „The Book of Souls” z 2015 roku. Obejmie ona m.in. koncerty w Niemczech i Wielkiej Brytanii, zaś w czerwcu 2017 roku grupa wróci z występami do Stanów Zjednoczonych i Kanady, gdzie spędzi całe dwa miesiące.

Z tej okazji Iron Maiden zadbał również o dużą aktualizację swojej mobilnej gry RPG Legacy of the Beast dostępnej na Androida i iOS. W związku z koncertami dodano do niej nową postać Eddiego - szamana, a także nowy wygląd areny do walk z innymi graczami, która teraz przedstawia piramidę Majów.

Aktualizacja została zapowiedziana na oficjalnym Facebooku kapeli:

Spis nowości został też udostępniony w samej grze:

Biorąc pod uwagę, że w grze prezentowano dotąd osobne krainy inspirowane poszczególnymi płytami Iron Maiden, dodanie nawiązań do „The Book of Souls” było tylko kwestią czasu. Menedżer grupy, Rod Smallwood, przekonuje, że jej celem było przygotowanie gry, która zadowoli nie tylko fanów, lecz także graczy.

Myślę, że jesteśmy na dobrej drodze, by to osiągnąć. Nasza gra rozwija się w zgodzie z historią zespołu i dotyczy to nie tylko muzyki, lecz także postaci Eddiego. Ostatnia aktualizacja skupiająca się na naszej obecnej trasie to zaledwie początek wielu ekscytujących nowości, jakie mamy w planach, by utrzymać Legacy przy życiu i zarażać więcej graczy!

Również przedstawiciel producenta gry zdradził, że nawiązania do kultury Majów zaczerpnięte ze scenografii obecnego tournée to zaledwie początek tego typu działań. Integracja środowiska gry z planami Iron Maiden w świecie rzeczywistym ma być rozwijana dalej w przyszłości.

Możecie oglądać Maidenów na żywo i grać w Legacy Of The Beast na komórce. Przygotowaliśmy doświadczenie, które pozwala poznać świat Majów z płyty „The Book of Souls” i stanowi zaledwie pierwszy z wielu eventów przygotowanych na określony czas. Liczymy, że wciągną one zarówno starych, jak i nowych fanów na całym świecie w zupełnie nowy sposób.

Nowości w akcji zobaczycie na wideo poniżej:

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.