Sharon Stone założyła konto w serwisie randkowym. Dostała bana za podszywanie się pod siebie

31.12.2019 15:02
Sharon Stone założyła konto w serwisie randkowym. Dostała bana za podszywanie się pod siebie Fot. materiały prasowe TriStar Pictures

W internecie nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie monitora. Może na przykład okazać się, że za pseudonimem „Sharon Stone” kryje się... Sharon Stone.

Aktorka kojarzona z jednymi z najbardziej zmysłowych i erotycznych scen w historii kina postanowiła rozejrzeć się za miłością w sieci. W tym celu założyła sobie konta w aplikacji Bumble.

W Polsce nie jest ona szczególnie popularna, być może dlatego że wolimy nasze własne rozwiązania, w których widoczna jest doskonale słowiańska dusza.

Przeczytaj także

Jak się okazało, internet nie przyjął Sharon Stone z otwartymi ramionami. Aktorka opublikowała na swoim Twitterze wiadomość, jaką dostała w sprawie swojego konta. Zostało ona zablokowane ze względu na raporty o podszywaniu się jej właścicielki pod Sharon Stone.

Sharon Stone zbanowana w serwisie randkowym za udawania Sharon Stone

Pozbawiona dostępu do konta aktorka podzieliła się swoją historią na Twitterze. Pod jej postem rozgorzała dyskusja, a fani prześcigali się z zaproszeniami na randkę.

Post przekonał administratorów serwisu randkowego, że konto założone przez Sharon Stone jest prawdziwe. Jej profil został przywrócony i zapewne cieszy się ogromną popularnością.

Jeśli waszym postanowieniem na nowy rok jest znalezienie miłości swojego życia, być może pomoże wam w tym przygotowana przez nas lista najciekawszych aplikacji do szukania drugiej połówki.

Zobacz także: TOP 5 alternatyw dla Tindera. Poznajcie najciekawsze aplikacje randkowe 

 

Michał Tomaszkiewicz
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.