Pogoda
31.12.2019 15:02

Sharon Stone założyła konto w serwisie randkowym. Dostała bana za podszywanie się pod siebie

W internecie nigdy nie wiadomo, kto jest po drugiej stronie monitora. Może na przykład okazać się, że za pseudonimem „Sharon Stone” kryje się... Sharon Stone.

Sharon Stone
foto: materiały prasowe TriStar Pictures

Aktorka kojarzona z jednymi z najbardziej zmysłowych i erotycznych scen w historii kina postanowiła rozejrzeć się za miłością w sieci. W tym celu założyła sobie konta w aplikacji Bumble.

W Polsce nie jest ona szczególnie popularna, być może dlatego że wolimy nasze własne rozwiązania, w których widoczna jest doskonale słowiańska dusza.

Bimber – Tinder z polską duszą
Bimber – Tinder z polską duszą
Przeczytaj także Bimber – Tinder z polską duszą

Jak się okazało, internet nie przyjął Sharon Stone z otwartymi ramionami. Aktorka opublikowała na swoim Twitterze wiadomość, jaką dostała w sprawie swojego konta. Zostało ona zablokowane ze względu na raporty o podszywaniu się jej właścicielki pod Sharon Stone.

Sharon Stone zbanowana w serwisie randkowym za udawania Sharon Stone

Pozbawiona dostępu do konta aktorka podzieliła się swoją historią na Twitterze. Pod jej postem rozgorzała dyskusja, a fani prześcigali się z zaproszeniami na randkę.

Post przekonał administratorów serwisu randkowego, że konto założone przez Sharon Stone jest prawdziwe. Jej profil został przywrócony i zapewne cieszy się ogromną popularnością.

Jeśli waszym postanowieniem na nowy rok jest znalezienie miłości swojego życia, być może pomoże wam w tym przygotowana przez nas lista najciekawszych aplikacji do szukania drugiej połówki.

Zobacz także: TOP 5 alternatyw dla Tindera. Poznajcie najciekawsze aplikacje randkowe 

Umówilibyście się z Sharon Stone?

Tagi: Internet Sharon Stone