Showmax za darmo do końca – wystarczy jedna prosta sztuczka

Michał Tomaszkiewicz
13.12.2018 12:21
Showmax za darmo do końca – wystarczy jedna prosta sztuczka Fot. zrzut ekranu

Showmax mocno zaangażował się w tworzenie polskich filmów i seriali – mimo tego właściciele serwisu VoD zdecydowali o zakończeniu działalności w naszym kraju. Na obejrzenie perełek z biblioteki Showkmaksa jest czas do 31 stycznia 2019 – dostęp można mieć całkiem za darmo.

Niespodziankę przygotował dla użytkowników sam Showmax, który postanowił, że w ostatnie tygodnie działalności na polskim rynku nie będzie pobierać od swoich klientów żadnych opłat.

Dotyczy to także (najprawdopodobniej) osób, które zdecydują się założyć konto testowe, pozwalające na zapoznawania się z ofertą Showmax bez opłat przez 2 tygodnie. Miesięczny abonament za korzystanie z biblioteki wynosił 19,90 zł.

Sposób na darmowe oglądanie przebojów Showmaksa – „Ucha Prezesa”, „Rojsta” czy „Egzorcysty” zadziała, jeśli konto próbne zostanie założone przed 17 grudnia 2018.

Showmax za darmo do końca działalności w Polsce – trzeba zadziałać przed 17 grudnia 2018

W informacjach udostępnionych na stronie Showmax czytamy, że po 17 grudnia 2018 serwis nie będzie pobierał żadnych opłat:

Jeśli Twój okres próbny kończy się po 17 grudnia 2018 r., opłata miesięczna nie zostanie od Ciebie pobrana.

Jednocześnie serwis informuje, że jeśli subskrypcja kończy się przed datą opuszczenia Polski przez Showmaksa, to do użytkownicy otrzymają darmowy dostęp do usługi:

Od 17 grudnia 2018 r. w Polsce nie pobierzemy już opłaty miesięcznej za kolejne okresy rozliczeniowe. Najpóźniej z końcem stycznia 2019 r. wszystkie subskrypcje wygasają. Jeśli Twoja opłacona subskrypcja kończy się przed 31 stycznia 2019 r., na pozostały okres od tej daty zakończenia Twojej opłaconej subskrypcji do 31 stycznia 2019 r. otrzymasz darmowy dostęp do Showmax.

W komunikacie pojawia się informacja o darmowym przedłużeniu opłaconych subskrypcji – może się więc okazać, że sposób na konto próbne nie zadziała. Wysłaliśmy w tej sprawie pytanie do Showmaksa, podzielimy się odpowiedzią gdy tylko ją dostaniemy.

Aktualizacja: Showmax w rozmowie z redakcją Antyradio.pl nie potwierdził ani nie zaprzeczył, że sposób będzie działać.

Najpewniejszym sposobem na korzystanie z Showmaksa do końca dostępności w Polsce jest opłacenie miesięcznego abonamentu - 19,90 zł nie jest wysoką kwotą, a w bibliotece serwisu VoD znajdują się prawdziwe perełki.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.