Pogoda
31.03.2017 11:45

Silna kobieta i alternatywny sposób na agresję drogową

Z kobietami nie warto zadzierać. Szczególnie z tymi, które pod względem fizyczności zdają się mieć więcej wspólnego z facetami, niż typowymi przedstawicielkami płci pięknej.

Silna kobieta i alternatywny sposób na agresję drogową
foto: kadr z wideo

Przekonał się o tym mężczyzna, który zadarł nosa z Oksaną Koshelevą, najsilniejszą kobietą w Serbii. Wszystko zaczęło się od zajechania jej drogi. Potem ona wyskoczyła ze swojego pojazdu i w niezbyt kulturalny i wyrafinowany sposób chwyciła go i wrzuciła do bagażnika swojego Nissana Note’a. Na to przynajmniej wskazują poniższe filmy:

Według świadków powodem takiego zachowania był niebezpieczny manewr, jakiego podjął się mężczyzna, który jednocześnie zajechał drogę Oksanie. Kobieta wyskoczyła z auta i postanowiła skonfrontować się z kierowcą, o czym sama wspomniała:

"

To wszystko wydarzyło się tak nagle. Momentalnie on znalazł się przede mną i ja krzyknęłam do niego: „co ty wyprawiasz, przecież jesteśmy na parkingu samochodowym”. On coś odburknął, więc wyszłam, by zrozumieć o czym do mnie mówi. I on zaczął się wykłócać ze mną. Postanowiłam dać mu nauczkę, nie chciałam go pobić. Jestem kobietą i bijatyki nie są dla mnie. Po przejechaniu około 100 metrów zatrzymałam się. "

Jednak szybko wyszło na jaw, że kobieta zna tego konkretnego mężczyznę – niegdyś razem ćwiczyli na siłowni, a powodem takiego obrotu spraw była jego niebezpieczna jazda na ręcznym na parkingu. Ze względu na tak wiele poszlak można podejrzewać, że cała akcja została ustawiona, przy czym to już należy poddać własnej, indywidualnej ocenie. Z drugiej strony za autentycznością może przemawiać fakt, że kolega kierowcy nagrał tę sytuację przy okazji uwieczniania jego popisów za kierownicą.

Jedno jest pewne: kobieta nie musiała eksponować swojej siły w tej sytuacji. Już wcześniej udowodniła, że stać ją na bardzo wiele, a nawet jeszcze więcej. W końcu niewiele osób na świecie jest w stanie pociągnąć 16-tonową ciężarówkę Kamaz, 16,5-tonowy tramwaj, czy 8,8-tonowy helikopter.

Tagi: Duperele