Simsy 4 będą dostępne za darmo! Kiedy ruszy promocja Electronic Arts?

15.09.2022 14:09
Simsy 4 będą dostępne za darmo! Kiedy ruszy promocja Electronic Arts? Fot. materiały prasowe/Electric Arts/Maxis

Electronic Arts i firma Maxis poinformowali oficjalnie, że zmieniają model dystrybucji popularnej gry The Sims 4. Produkcja od teraz będzie dostępna za darmo.

Gra The Sims 4 dostępna za darmo! Jak ją zdobyć?

Jak podali marketingowcy Electronic Arts i Maxis, popularna gra The Sims 4 będzie dostępna za darmo już od 18 października 2022 roku. Mowa o wszystkich wersjach produkcji, która dostępna jest na pecety, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One/Series X/S. Wszystkie dodatki pozostają jednak w sprzedaży - darmowa będzie jedynie bazowa wersja gry.

Polecamy

EA i Maxis poinformowało również, że tego samego wieczoru na YouTubie i Twitchu odbędzie się livestream Behind The Sims Summit, w którym poinformują, jaka przyszłość czeka produkcję i co jeszcze mają w zanadrzu dla wszystkich fanów produkcji.

Jak czytamy w oświadczeniu firmy:

EA i Maxis powitali miliony fanów do świata Simsów na przestrzeni ostatnich lat i obserwowali ich wyobraźnię, pomysły, doświadczenia i kreatywność w tworzeniu wirtualnego świata. The Sims 4 będzie dostępne teraz za darmo, a nasza ekipa pracuje jeszcze mocniej nad nowym materiałem do gry, która nadal będzie wspierana w najbliższej przyszłości.

Polecamy

Ekipa odpowiedzialna za The Sims 4 poinformowała też, że wszyscy posiadacze gry otrzymają darmowy dodatek w ramach swego rodzaju "zadośćuczynienia". Mowa o specjalnym "Desert Luxe Kit", w którym dostępna będzie "nowoczesna oaza z luksusowymi meblami domowymi i ogrodowymi, inspirowana południowozachodnią pustynią".

Czyli jeszcze raz - podstawowa wersja The Sims 4 stanie się darmowa 18 października 2022 roku. Na komputerach i Macach ściągniemy ją za pomocą aplikacji Steam lub EA Origin, na PlayStation dostaniemy ją w PS Store, a na Xboksach w Xbox Game Store. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.