Pogoda
13.12.2017 14:43

Siostra He-Mana powróci na Netfliksie! Jakie inne seriale animowane zobaczymy niedługo na platformie?

She-Ra - wojownicza siostra He-Mana pojawi się w zupełnie nowym serialu animowanym na platformie Netfliks. Oprócz przygód wojowniczej księżniczki zobaczymy między innymi takie produkcje, jak „Trolle” czy „Dzieciak rządzi”.

Siostra He-Mana powróci na Netfliksie! Jakie inne seriale animowane zobaczymy niedługo na platformie?
foto: kadr z serialu She-Ra

Netflix oraz DreamWorks Animation Television ogłosiły, jakie seriale animowane pojawią się na platformie streamingowej w przyszłym roku. Niektóre produkcje będą całkiem nowymi pomysłami, inne przywrócą do dawnej chwały dobrze znane postacie. Niebawem obejrzymy nowe przygody siostry księcia Adama, znanej lepiej jako She-Ra oraz odświeżoną wersję klasycznych bohaterów z komiksów wydawnictwa Harvey, na podstawie których powstało wiele kreskówek.

„DreamWorks Trolls: The Beat Goes On!”

Serialowa kontynuacja filmu z 2016 roku zatytułowanego „Trolle”. Oryginalna produkcja Netfliksa skupi się na przygodach głównych bohaterów i ich przygodach dziejących się w magicznym lesie. W sieci pojawił się już zwiastun serialu. Planowana data premiery ustalona została na 19 stycznia 2018 roku.

„She-Ra” 

Nowoczesne spojrzenie na dobrze znaną kreskówkę z lat 80. i jedną z pierwszych bohaterek, które wpisują się w grono „wojowniczych księżniczek”. Oryginalna seria zadebiutowała w roku 1985 i była dopełnieniem He-Mana, który podbił serca młodych (i nie tylko) widzów na całym świecie. W czasach filmów pokroju „Wonder Woman” nowa wersja She-Ry jest strzałem w dziesiątkę. Serial będzie dostępny dla abonentów Netfliksa już w 2018 roku.

„The Boss Baby: Back in Business”

Kolejna serialowa kontynuacja filmu wytwórni DreamWorks. Tym razem „Dzieciak rządzi”, który na kinowych ekranach pojawił się w roku 2017. Ponownie zobaczymy głównego bohatera, tym razem w roli szefa korporacji bobasów. Jego głównym celem będzie stworzenie kompromisu między żadnymi sukcesu kobietami i urodzonymi matkami. Premiera już w 2018 roku. 

„Harvey Street Kids”

Audrey, Lotta i Dot powracają we własnym serialu animowanym. Urocze przyjaciółki po raz pierwszy pojawiły się na łamach komiksów wydawnictwa Harvey (tego od Caspra Przyjaznego Ducha). Dziewczynki zrobią wszystko, żeby niedzielne południa zmieniły się w czas pełen niesowitych przygód. To dobra pozycja dla starszych widzów, którym tęskno za dzieciństwem. Serial pojawi się jeszcze w 2018 roku. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Netflix