Pogoda
30.08.2019 11:08

W nowych Nike'ach sznurówki zawiąże ci... Siri

Koniec z marnowaniem cennego czasu na rozwiązywanie butów.

nike
nike materiały prasowe

Dave Chappelle grający Apsika w "Robin Hood i Faceci w Rajtuzach" musiał co jakiś czas pompować swoje buty. W 1993 roku, gdy film trafił do kin, był to szczyt technologii, o jakim mogli marzyć sneakerheadzi. Od tego czasu minęło już 26 lat i najnowsza opcja technologiczna w świecie obuwniczym potwierdza nasze przypuszczenia - żyjemy w przyszłości.

Najnowsza wersja legendarnych Nike Huaraches będzie połączona z waszym Apple Watchem albo iPhonem. Zamiast rozwiązywać buty jak jacyś neandertalczycy, będziecie musieli powiedzieć "Siri, release my shoes". I bum... buty rozwiązane.

Koniec ze sznurówkowym niewolnictwem. Czas na brak możliwości zdjęcia butów, bo padł ci telefon!

ninja adidas
ninja adidas
Przeczytaj także Ninja został pierwszym e-sportowcem, który podpisał kontrakt z gigantem ubraniowym

Nike Adapt Huaraches butami przyszłości

Nowe Huaraches wyglądają identycznie jak ich oryginalna linia z 1991 roku. Jedyna różnica to obecność dwóch światełek LED, których kolor możecie zmieniać przy pomocy waszej aplikacji.

Aplikacja będzie posiadała przygotowane presety, które będzie można wykorzystywać w zależności od sytuacji, w jakiej się znajdziecie. Buty będą miały inny kolor, gdy pracujecie w domu, a inny, gdy biegniecie spóźnieni na autobus.

Oczywiście użytkownicy będą mogli sami tworzyć własne wersje oświetlenia. Jeśli będziecie mieć ochotę, wasze buty będą mogły świecić i migać kolorami tęczy zawsze i wszędzie.

Nie wiemy jeszcze, ile kosztować będą "adaptujące się" buty. Wiemy jednak, że premiera zapowiedziana jest na 13 września.

Planujecie dokonać zakupu? Czy wystarczą wam oldschoolowe buty ze sznurówkami?

Zobacz także:  KFC testuje wegańskiego kurczaka z Beyond Meat

Tagi: Duperele