Sklep Epic Games rozdaje 12 gier za darmo i dorzuca do nich 40 zł dla graczy
20.12.2019 13:53
Sklep Epic Games rozdaje 12 gier za darmo i dorzuca do nich 40 zł dla graczy Fot. zrzut ekranu Epic Games Store

Po całym roku rozdawania tydzień w tydzień ciekawych gier w uczciwych cenach sklep Epic Games podkręca tempo. Do końca 2019 roku każdego dnia do zgarnięcia za darmo będzie nowy tytuł, a jeśli zdecydujemy się odebrać prezent, to dostaniemy do niego kupon o kwocie 40 zł na zakupy.

Sklep Epic Games zadebiutował na rynku z dużym rozmachem. Twórcy Fortnite postanowili przyciągnąć do siebie graczy rozpieszczając ich darmowymi prezentami. Obiecywano jedną grę za darmo na tydzień, ale gracze otrzymali znacznie więcej. W rekordowej ofercie w uczciwiej cenie 0 zł można było zgarnąć łącznie 6 gier o Barmanie za jednym zamachem.

Już samo rozdanie kilkudziesięciu gier z darmo robiło wrażenie, Epic postanowił jednak zakończyć promowanie sklepu naprawdę mocnym uderzeniem. Zaczynają od 19 grudnia 2019 każdego dnia o godz. 17:00 w serwisie pojawi się nowa gra za darmo. Szał potrwa do 1 stycznia 2020.

Przeczytaj także

Tytuły, które będą rozdawane, trzymane są w tajemnicy. Pierwszą darmową grą rozdawaną w ten sposób jest Into The Breach, dostępne do godz. 17:00 20 grudnia 2019.

12 gier za darmo od Epic Games Store. Każdego dnia inny tytuł

Epic zaprasza do odbierania prezentów w dość nonszalancki sposób:

Zaglądaj do sklepu codziennie, by odebrać nową BEZPŁATNĄ grę. Promocja trwa od 17:00 CET 19 grudnia 2019 r. do 17:00 CET 1 stycznia 2020 r. Nie przegap okazji – każdy tytuł będzie dostępny za darmo tylko przez jeden dzień. Ciekawostka: możesz zgarniać bezpłatne gry na swoim telefonie, otwierając sklep Epic Games Store w przeglądarce.

Każdy, kto skusi się na grę w uczciwej cenie, dostanie także od sklepu Epic Games 40 zł do wydania na zakupy na platformie.

Zaloguj się na swoje konto Epic Games, po czym kliknij przycisk, aby otrzymać jeden kupon Epic o wartości 40 zł (do użycia do zakupu objętych promocją gier o wartości co najmniej 59,99 PLN, lub równowartości w lokalnej walucie). Kupon Epic o wartości 40 zł zostanie automatycznie użyty na etapie finalizacji zakupu. Uwaga: jeśli dokonasz pierwszego zakupu lub odbierzesz pierwszą bezpłatną grę podczas trwania promocji zanim klikniesz przycisk, automatycznie otrzymasz swój pierwszy kupon Epic o wartości 40 zł.

Zniżkę na zakup można wykorzystać do 1 maja 2020.

Zobacz także: Blade Runner dostępny na GOG. Fani czekali na klasyczną przygodówkę 20 lat 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.