Skoda zrobiła aplikację do rozliczania dzieci z podwożenia samochodem

Michał Tomaszkiewicz
17.07.2019 10:54
Skoda zrobiła aplikację do rozliczania dzieci z podwożenia samochodem Fot. materiały prasowe Skoda

Dzięki Skoda Parent Taxi App można pobawić się w taksówkę lub Ubera ze swoimi dziećmi. Aplikacja rejestruje przejechany razem z latoroślami dystans, a następnie wystawia rachunek w postaci spisu zadań domowych do wykonania.

W życiu nie ma nic za darmo. Tę mądrość można wpajać swoim pociechom już od małego dzięki aplikacji, którą opracowała Skoda.

Producent samochodów stwierdził, że w dzisiejszych czasach bezinteresowne dbanie o swoje dzieci jest niemodne. Skoda zauważyła ponadto, że w każdy serialu telewizyjnym nastolatki pokazywane są jako istoty pałające wrodzoną niechęcią do wykonywania domowych obowiązków.

Przeczytaj także

Aplikacja Skoda Parent Taxi App powstała, żeby rozwiązać te problemy pierwszego świata. Program działa jak taksometr, rejestrując przebyte kilometry i wystawiając rachunek w postaci czynności do wykonania.

Oprogramowanie może stać się hitem wśród nowoczesnych rodziców. Skoda zrobiła wyjątkowo dobrą robotę w doborze zdjęć reklamujących aplikację. „Entuzjazm” promieniujący z twarzy nastolatki niesie sobą więcej, niż tysiąc słów.

Skoda Parent Taxi App rozlicza dzieci z podwożenia ich przez rodziców

Aplikacja pozwala wybrać dystans, po przejechani jakiego do rachunku doliczany jest doby domowy uczynek. Wybierać można z opłatą za przejazd w wysokości 1 zadania za 1 do 16 km. Za samo kłapnięcie drzwiami aplikacja nalicza jedno zadanie do wykonania.

Gdy kurs się zakończy, rodzic otrzymuje możliwość wyboru realizacji płatności z przygotowanej przez Skodę listy czynności. Można na niej znaleźć wpisy dość proste do wykonania, takie jak pościelenie łóżka, lecz także wymagające zdecydowanie większego nakładu czasu. Rozliczenia można zażądać na przykład w postaci umycia samochodu lub odkurzenia domu.

skoda_parent_taxi_02 Fot. foto: materiały prasowe Skody

Gdy rodzic podejmie decyzję o doborze zleceń do wykonania, aplikacja Skoda Parent Taxi App może wysłać do dziecka listę przez maila lub opublikować ją w mediach społecznościowych.

Program można pobrać za darmo w wersji na Androida i iOS. Do korzystania z niego nie trzeba jeździć Skodą.

Zobacz także: TOP 10 najgłupszych aplikacji na smartfony 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.