Skradziono głowę Jareda Leto. "Jak ktoś ją znajdzie, niech zaniesie do sklepu Gucci"

10.10.2019 12:33
Foto: Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News|undefined Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Jared Leto dosłownie stracił głowę. Aktor zwrócił się do szczęśliwego "znalazcy" o zwrot rekwizytu.

Jared Leto zasłynął bardzo oryginalną i kontrowersyjną kreacją podczas tegorocznej Met Gali. Frontman "30 Seconds to Mars" oraz wzięty aktor pojawił się na wydarzeniu w stylizacji zaprojektowanej przez dom mody Gucci, trzymając pod pachą... własną głowę. W ostatnim wywiadzie Leto przyznał, że jego słynna głowa zniknęła. Najprawdopodobniej została skradziona.

Skradziono głowę Jareda Leto

W trakcie wywiadu, którego aktor udzielił niedawno dla magazynu GQ, wyznał, że nie ma pojęcia, gdzie podziała się jego głowa. Jego zdaniem rekwizyt został najprawdopodobniej skradziony.

Szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co się z nią stało. Myślę, że ktoś musiał ją ukraść. Jak ktoś ją znajdzie, niech zaniesie do najbliższego sklepu Gucci. W nagrodę otrzyma parę brudnych trampek.

Foto: Rex Features/East News Fot. Foto: Rex Features/East News

Zobacz też: Jared Leto pokazał nowe wideo z filmu o wampirze Morbiusie  

Niestety raczej pewnym jest, że "szczęśliwy znalazca" zdążył się już wzbogacić na stracie aktora i szanse na szczęśliwe zakończenie są niewielkie. Głowa Jareda Leto warta była bowiem około 11 000 dolarów.

Zobacz też: Najlepsze role Jareda Leto, wśród nich "Requiem dla snu"  

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.