Śląsk Wrocław przedstawił nowego piłkarza w konwencji gry „Prince Of Persia”

Maciej Koprowicz
05.07.2018 13:05
Śląsk Wrocław przedstawił nowego piłkarza w konwencji gry „Prince Of Persia” Fot. kadr z wideo

Klub z Dolnego Śląska pozyskał Irańczyka Farshada Ahmadzadeha. Informację o transferze przekazał w mediach społecznościowych w bardzo oryginalny sposób.

„Prince Of Persia”, stworzona przez Jordana Bechnera to jedna z najsłynniejszych gier komputerowych w historii. Do tej pory w tej serii ukazało się 11 tytułów, a pierwsza gra trafiła na rynek w 1989 roku.

W grze przenosimy się do starożytnej Persji, czyli dzisiejszego Iranu. Naszym zadaniem jest pokierowanie uwięzionym w lochach pałacu więźniem i pokonanie złego wezyra, który chce przejąć władzę nad krajem.

Nowy piłkarz Śląska Wrocław w „Prince Of Persia”

O kultowej przygodówce przypomniał ostatnio WKS Śląsk Wrocław, klub piłkarski ze stolicy Dolnego Śląska. Nowego zawodnika w składzie zaprezentował kibicom zabawnym filmikiem, nawiązującym do „Prince Of Persia”.

Wybór gry nie jest przypadkowy – kontrakt ze Śląskiem podpisał Irańczyk Farshad Ahmadzadeh. 26-letni pomocnik wcześniej występował wcześniej w klubach Parseh Teheran, Tractor Sazi, a ostatnio w FC Persepolis. Zobaczcie jego prezentację na profilu facebookowym WKS Śląsk:

Szefowie Legii jak Siara z „Kilerów 2-óch”

Polskie kluby piłkarskie mają ostatnio coraz ciekawsze pomysły PR-owe. W zabawny sposób do słynnego dzieła popkultury nawiązała ostatnio również Legia Warszawa. Prezes klubu Dariusz Mioduski i dyrektor sportowy Ivana Kepcija nagrali filmik zapowiadający transfer napastnika Wisły Kraków, Carlitosa, parodiując scenę z „Kilerów 2-óch”, w którym Siara i Wąski oczekują na lądowanie Jose Arcadio Moralesa.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.