Śmieszna wpadka w "Familiadzie". Uczestniczka aż uderzyła się w czoło [ZDJĘCIE]

24.01.2022 14:25
Familiada Fot. Bartosz KRUPA/East News

Karol Strasburger zadał pytanie dotyczące zwierząt i uczestniczka szybko się zorientowała, że jej pierwsza odpowiedź jest błędna. Internauci mają kolejny powód do żartów.

"Familiada" jest emitowana od 1994 roku i nadal zbiera sporo widzów przed telewizorami. W programie śledzimy losy dwóch grup, które muszą udzielać odpowiedzi, na które wcześniej zagłosowało jak najwięcej ankietowanych osób. Presja czasu i wszechobecne kamery sprawiają, że uczestnicy teleturnieju często zaliczają wpadki, a widzowie i internauci mają niezły ubaw. Podczas ostatniego odcinka doszło do takiej sytuacji i sama uczestniczka uderzyła się w czoło, gdy zdała sobie sprawę ze swojego śmiesznego błędu.

Polecamy

Śmieszna wpadka w "Familiadzie". Uczestniczka aż uderzyła się w czoło [ZDJĘCIE]

Prowadzący Karol Strasburger zadał następujące pytanie: "Zwierzę, które ma chrapy". Jedna z uczestniczek wcisnęła przycisk i powiedziała: "dzik". Szybko się zorientowała, że zaliczyła wpadkę i powiedziała "koń", ale było już za późno, bo liczy się pierwsza odpowiedź. Zawodniczka uderzyła się w czoło, ale niestety sytuację wykorzystała jej rywalka. Prawidłowe odpowiedzi, które ankietowane osoby wybierały najczęściej to: koń, osioł, łoś, zebra, jeleń, kucyk.

Internauci już żartują z "dzika" i w sieci pojawił się nawet hashtag "muremzadzikiem":

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.