Pogoda
06.08.2019 11:58

5 najważniejszych nowości na PlayStation 4 w sierpniu 2019

Twórcy gier nie mają wakacji. Sony przygotowało poradnik, w którym prezentuje tytuły mające swoja premierę w sierpniu 2019 roku. Są propozycje wysokobudżetowe oraz niezależne perełki, których nie powinno się przegapić.

5 najważniejszych nowości na PlayStation 4 w sierpniu 2019
Control

Sierpień 2019 to ciekawy miesiąc dla graczy. Microsoft sprezentował posiadaczom konsol Xbox One z abonamentem Xbox Live Gold dwa duże hity: Forza Horizon 6 oraz Gears of War 4.

Sony w ramach PlayStation Plus z kolei postanowiło dać subskrybentom możliwość zapoznania się ze strzelanką Sniper Elite 4 i wyścigami WipEout Omega Collection.

Sniper Elite 4
Sniper Elite 4
Przeczytaj także PlayStation Plus na sierpień 2019. Gry warte niemal 500 zł za darmo

Gry rozdawana za darmo dla opłacających abonament to zazwyczaj tytuły sprzed kilku lat. Sony postanowiło więc podzielić się z graczami swoimi typami na nowe gry, które mają szansę stać się hitem i których nie powinno się przegapić. Łącznie wskazano 5 różnych gier.

Sierpniowe nowości na PlayStation 4. Sony podpowiada, czego nie przegapić

Według Sony posiadacze konsoli PlayStation 4 powinni w sierpniu 2019 roku zainteresować się przede wszystkim trzema nowościami: Control, Man of Medan oraz Oninaki. Na wszystkie z nich trzeba będzie poczekać do końca miesiąca.

Jako pierwsza premierę będzie miała gra Oninaki. Gracze będą mogli zanurzyć się w jej świecie od 22 sierpnia 2019 roku.

"

Chroń krainę zmarłych i prowadź zagubione dusze do innego świata - tnąc, siekąc i używając potężnych demonów w tym RPG akcji. "

Następna warta uwagi gra, Control, trafi do sprzedaży 27 sierpnia 2019.

"

Zanurz się w nadprzyrodzonej grze akcji i przygody, której fabuła toczy się w ogromnym nowojorskim drapaczu chmur. Skorzystaj z łamiących prawa fizyki zdolności i modyfikowalnej broni. "

Od 30 sierpnia 2019 zaś będzie można zagrać w Man of Medan, interaktywny serial grozy, w którym życie bohaterów powierzono naszym akcjom i wyborom.

"

Ruszaj na skazaną na katastrofę wycieczkę z nurkowaniem po Oceanie Spokojnym i dokonuj wyborów, które przesądzą o losie piątki przyjaciół, w tym pokręconym horrorze przygodowym. "

Trzy powyższe tytuły zostały uznane przez Sony za najważniejsze premiery sierpnia 2019 roku. To nie koniec jednak polecanych atrakcji. Gracze PlayStation 4 nie powinni według producenta przegapić premiery Age of Wonders: Planetfall.

Tytuł trafia do sprzedaży 6 sierpnia 2019 roku i umożliwia stoczenie walki na śmierć i życie o dominację w świecie, w którym technologia i magia są jednakowo prawdziwe i skuteczne.

Sony wyszperało także dla graczy perełkę w postaci gry umożliwiającej infiltrację tajemniczego kultu. The Church in the darkness pozwoli odkrywać sekrety ukrywającej się w południowoamerykańskiej dżungli sekty. Twórcy postarali się, żeby rozgrywka zbyt szybko się nie znudziła.

"

Za każdym razem sekta jest inna: każda rozgrywka to nowy lider, inne motywy, wierzenia i sposoby traktowania członków. "

W The Church in the darkness można grać od 2 sierpnia 2019 roku.

Zobacz także: Wielkie hity w Games with Gold na sierpień 2019. Najlepszy zestaw gier w historii? 

Która gra najbardziej Was zainteresowała?

Tagi: Gry Sony Playstation