5 najważniejszych nowości na PlayStation 4 w sierpniu 2019

06.08.2019 11:58
5 najważniejszych nowości na PlayStation 4 w sierpniu 2019 Fot. Control

Twórcy gier nie mają wakacji. Sony przygotowało poradnik, w którym prezentuje tytuły mające swoja premierę w sierpniu 2019 roku. Są propozycje wysokobudżetowe oraz niezależne perełki, których nie powinno się przegapić.

Sierpień 2019 to ciekawy miesiąc dla graczy. Microsoft sprezentował posiadaczom konsol Xbox One z abonamentem Xbox Live Gold dwa duże hity: Forza Horizon 6 oraz Gears of War 4.

Sony w ramach PlayStation Plus z kolei postanowiło dać subskrybentom możliwość zapoznania się ze strzelanką Sniper Elite 4 i wyścigami WipEout Omega Collection.

Przeczytaj także

Gry rozdawana za darmo dla opłacających abonament to zazwyczaj tytuły sprzed kilku lat. Sony postanowiło więc podzielić się z graczami swoimi typami na nowe gry, które mają szansę stać się hitem i których nie powinno się przegapić. Łącznie wskazano 5 różnych gier.

Sierpniowe nowości na PlayStation 4. Sony podpowiada, czego nie przegapić

Według Sony posiadacze konsoli PlayStation 4 powinni w sierpniu 2019 roku zainteresować się przede wszystkim trzema nowościami: Control, Man of Medan oraz Oninaki. Na wszystkie z nich trzeba będzie poczekać do końca miesiąca.

Jako pierwsza premierę będzie miała gra Oninaki. Gracze będą mogli zanurzyć się w jej świecie od 22 sierpnia 2019 roku.

Chroń krainę zmarłych i prowadź zagubione dusze do innego świata - tnąc, siekąc i używając potężnych demonów w tym RPG akcji.

Następna warta uwagi gra, Control, trafi do sprzedaży 27 sierpnia 2019.

Zanurz się w nadprzyrodzonej grze akcji i przygody, której fabuła toczy się w ogromnym nowojorskim drapaczu chmur. Skorzystaj z łamiących prawa fizyki zdolności i modyfikowalnej broni.

Od 30 sierpnia 2019 zaś będzie można zagrać w Man of Medan, interaktywny serial grozy, w którym życie bohaterów powierzono naszym akcjom i wyborom.

Ruszaj na skazaną na katastrofę wycieczkę z nurkowaniem po Oceanie Spokojnym i dokonuj wyborów, które przesądzą o losie piątki przyjaciół, w tym pokręconym horrorze przygodowym.

Trzy powyższe tytuły zostały uznane przez Sony za najważniejsze premiery sierpnia 2019 roku. To nie koniec jednak polecanych atrakcji. Gracze PlayStation 4 nie powinni według producenta przegapić premiery Age of Wonders: Planetfall.

Tytuł trafia do sprzedaży 6 sierpnia 2019 roku i umożliwia stoczenie walki na śmierć i życie o dominację w świecie, w którym technologia i magia są jednakowo prawdziwe i skuteczne.

Sony wyszperało także dla graczy perełkę w postaci gry umożliwiającej infiltrację tajemniczego kultu. The Church in the darkness pozwoli odkrywać sekrety ukrywającej się w południowoamerykańskiej dżungli sekty. Twórcy postarali się, żeby rozgrywka zbyt szybko się nie znudziła.

Za każdym razem sekta jest inna: każda rozgrywka to nowy lider, inne motywy, wierzenia i sposoby traktowania członków.

W The Church in the darkness można grać od 2 sierpnia 2019 roku.

Zobacz także: Wielkie hity w Games with Gold na sierpień 2019. Najlepszy zestaw gier w historii? 

 

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.