South Park: The Fractured But Whole z datą premiery i polskim tytułem

Jakub Gańko
18.05.2017 15:48
South Park: The Fractured But Whole z datą premiery i polskim tytułem Fot. kadr z wideo

Obie informacje możemy zobaczyć w najnowszym trailerze przygód Cartmana i spółki.

W czerwcu 2017 roku miną dwa lata od momentu zapowiedzenia gry South Park: The Fractured But Whole. Choć pierwotnie produkcja miała trafić w nasze ręce jeszcze pod koniec 2016 roku, ani ten, ani następny termin nie zostały dotrzymane. Fani mogli się już zacząć niepokoić - na szczęście wszystko się właśnie wyjaśniło.

Ubisoft uspokoił graczy udostępniając najnowszy trailer gry. Dowiadujemy się z niego, że South Park: The Fractured But Whole ukaże się 17 października 2017 roku na PC, a także konsole Xbox One i PlayStation 4. Wbrew niedawnym plotkom, produkcja nie trafi na Nintendo Switch.

Ze zwiastuna poznaliśmy także polski tytuł nadchodzących przygód dzieciaków z South Park. Niestety, polski oddział Ubisoftu nie wziął pod uwagę całkiem kreatywnych propozycji fanów, którzy starali się oddać dwuznaczność oryginału i ostatecznie zdecydował się na dość zachowawczy wariant Pierdzący Strażnik.

Najnowszy trailer obejrzycie poniżej:

Podobnie jak w poprzedniej grze osadzonej w tym uniwersum, Kijku Prawdy z 2014 roku, w nowej produkcji nie wcielimy się wcale w żadnego z naszych serialowych ulubieńców. Graczom przyjdzie pokierować zupełnie nowym dzieciakiem, który wraz z resztą southparkowej paczki zmierzy się z Profesorem Chaosem.

Za Pierdzącym Strażnikiem stoi ponownie studio Obsidian, którego nie trzeba przedstawiać miłośnikom komputerowych gier RPG. Ci sami twórcy byli wcześniej odpowiedzialni m.in. za Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords, Neverwinter Nights 2 czy Fallout: New Vegas.

 

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.