Spactacles Snapchata kosztują w Polsce małą fortunę

Michał Tomaszkiewicz
13.10.2017 11:56
Spactacles Snapchata kosztują w Polsce małą fortunę Fot. materiały prasowe

Za bycie modnym trzeba czasem płacić sporą cenę. I nie chodzi tu tylko i wyłącznie o próby dorównania nierealistycznym standardom piękna – nagrywające Snapy inteligentne okulary wyceniono na 629,99 zł.

W komplecie, oprócz samego gadżetu, znajduje się także etui pełniące funkcję ładowarki (w wolnej sprzedaży wyceniona na 249,99 zł), kabel zasilający (wart 49,99 zł) oraz ściereczkę w kształcie charakterystycznego duszka.

Gadżet Snapchata robi furorę wśród osób, dla których fraza „styl życia” jest bardzo ważna. Okulary potrafią zapisywać krótkie, 10-sekundowe filmiki pokazujące wydarzenia z perspektywy noszącej je osoby.

Czas nagrywania można wydłużyć do maksymalnie 30 sekund. Okulary rejestrujące obraz są widocznie podświetlone, by informować o tym fakcie osoby znajdujące się w polu widzenia.

Nagranie – które rejestrowane jest w charakterystycznym, okrągłym formacie – można następnie w prosty sposób wrzucić na swój profil i cieszyć się zachwytami wyrażanymi przez fanów.

Pliki wideo zapisywane są w Memories - Snapchat umożliwia dzielenie się nimi w postaci oryginalnej lub też po ubogaceniu filmiki odpowiednimi naklejkami i efektami specjalnymi.

Snapchat Spectacles dostępne są w trzech kolorach – koralowym, czarnym i morskim. Gadżet potrafi współpracować z z iPhonem od wersji 5 wzwyż oraz smartfonami z Androidem od numeru 4.3. Telefony muszą obsługiwać BLE i Wi-Fi Direct.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.