Spider-Man dołączył do protestujących w Nowym Jorku. Zwisał z budynku! [WIDEO]

03.06.2020 13:11
Spider-Man dołączył do protestujących w Nowym Jorku. Zwisał z budynku! [WIDEO] Fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER

Do niezwykłej sytuacji doszło podczas pokojowych protestów na Manhattan Bridge w Nowym Jorku. Do ludzi zebranych na ikonicznej budowli dołączył sam Spider-Man.

Oczywiście nie chcemy trywializować protestów i zamieszek, które odbywają się obecnie w Stanach Zjednoczonych. Śmierć George'a Floyda i następujące po niej wydarzenia zszokowały nie tylko USA, ale także sporo innych krajów. Temat nie jest w żaden sposób zabawny, a pokojowo protestujący obywatele Stanów walczą o sprawiedliwość i równość dla wszystkich, niezależnie od koloru skóry, wyznania, płci, czy orientacji seksualnej. 

Spider-Man pojawił się na protestach w Nowym Jorku

Z drugiej strony nie możemy się jednak dać wpędzić w mroczne miejsce, oglądając filmiki z zamieszek, które są brutalne i przygnębiające. Czasami trzeba znaleźć moment na to, by się uśmiechnąć - tak pomyślał zapewne mężczyzna, który wieczorem 2 czerwca przebrał się za Spider-Mana i usiadł na jednym z filarów Manhattan Bridge w Nowym Jorku.

Przeczytaj także

"Pajączek" po usadowieniu się na krawędzi wyciągnął niewielki znak z napisem "Black Lives Matter", a następnie dumnie pokazywał go osobom, które przechodziły po moście pod nim. Całe wydarzenie zostało zarejestrowane przez uczestników protestu w Nowym Jorku i zobaczycie je poniżej:

Niestety nie wiemy, co stało się ze Spider-Manem po zakończeniu protestów. Z raportu niezależnych anonimowych źródeł wynika, że w pewnym momencie złapał rudowłosą kobietę i ku uciesze tłumu, udał się z nią w odległe miejsce. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.