Pogoda
09.08.2019 11:07

"Spider-Man: Far From Home" - Tom Holland przeklina podczas premiery filmu [WIDEO]

Na twitterowym profilu poświęconym filmowi "Spider-Man: Far From Home" pojawiło się wideo z okazji #BestMovieLineEver, w którym aktorzy cytują Nicka Fury'ego.

Spider-Man
foto: Columbia Pictures - Marvel Studi/Collection Christophel/East News

"Spider-Man: Far From Home" jest kolejnym filmem MCU, który zdołał przekroczyć barierę miliarda dolarów przychodu. Film znajduje się w kinach od miesiąca i w trakcie tego czasu niektóre fragmenty produkcji stały się materiałem na memy. Jednym z najczęściej cytowanych bohaterów filmu jest niewątpliwie Nick Fury. 

Spider-Man: Far From Home - gwiazdy odtwarzają najlepszą scenę z filmu

Były szef SHIELD stara się zachęcić Spider-Mana do współpracy. Gdy nastolatek tłumaczy mu, że nie jest gotowy na stanie się Avengerem, ten odpowiada mu słowami: "Bitch, please. You've been to space". Fragment trafił do większości spotów i zwiastunów promujących "Far From Home", więc twórcy poprosili obsadę filmu, aby ta spróbowała odtworzyć cytat Fury'ego jak najlepiej umieją. Z okazji trendu #BestMovieLineEver, wideo z tych prób trafiło do sieci. Oto przeklinający Tom Holland:

"Spider-Man: Far From Home"
"Spider-Man: Far From Home"
Przeczytaj także "Spider-Man: Far From Home" z nowym rekordem. Znalazł się w czołówce filmów Marvela

W zabawie wzięła również udział wcielająca się w MJ Zendaya oraz Jacob Batalon, który gra najlepszego przyjaciela Petera, czyli Neda:

W zabawie nie mogło również zabraknąć Samuela L. Jacksona, który od ponad 10 lat wciela się w Nicka Fury'ego w filmach Marvel Studios:

"Spider-Man: Far From Home" zadebiutował w kinach 2 lipca 2019 roku. Film zakończył 3. fazę Marvel Cinematic Universe, a także całe "Infinity Saga", które jest zbiorem wszystkich 23 produkcji Marvel Studios.

Zobacz także: Spider-Man: Far From Home - Samuel L. Jackson wyśmiał błąd 

Tagi: Samuel L. Jackson Tom Holland Marvel Spider-Man: Far From Home