Spyro przemawia po polsku w rodzimym zwiastunie Reignated Trilogy

Michał Tomaszkiewicz
31.10.2018 11:53
Spyro przemawia po polsku w rodzimym zwiastunie Reignated Trilogy Fot. materiały prasowe

Dzielny mały smoczek nauczył się mówić po polsku i nie waha się używać tej supermocy – oto, jak Spyro Reignated Trilogy prezentuje się w naszym języku.

Za przygodami Spyro tęskni całe pokolenie wychowane na pierwszej generacji konsol PlayStation. Smoczek gwarantował długie godziny zabaw, a o jego popularności najlepiej świadczy fakt, że doczekał się wydania całej trylogii.

Jeszcze do niedawna Spyro cieszył tylko fanów gier retro, których wszędobylskie piksele nie odpychają od ekranu. Próba zarażeniem miłością do smoczka nowego pokolenia w większości przypadków skazana była na niepowodzenie – dzisiejsze standardy estetyczne zawieszają poprzeczkę zdecydowanie wyżej, niż dobre 20 lat temu.

Nostalgiczne westchnienia graczy w stosunku do Spyro nie zostały jednak przegapione – już 13 listopada 2018 odbędzie się premiera całej trylogii dopieszczonej graficzne do obecnych czasów.

Spyro Reignated Trilogy z polskim dubbingiem

Ładniejsza grafika to nie wszystkie nowości, jakie przygotowali twórcy gry – w naszym kraju Spyro Reignated Trilogy dostępny będzie z polskim dubbingiem.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, jakim głosem przemawia Spyro w polskiej wersji językowej, wystarczy obejrzeć rodzimy zwiastun premierowy:

Możliwość zagrania w Spyro Reignated Trilogy po polsku jest ukłonem w stosunku do młodszych graczy, którzy będą mogli zanurzyć się ognistym świecie małego smoczka bez potrzeby wcześniejsze poznania języka angielskiego.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.