Square Enix zapowiada nową grę Tomb Raider

Kamil Kacperski
08.12.2017 12:53
Square Enix zapowiada nową grę Tomb Raider Fot. materiały prasowe

Fani przygód Lary Croft mogą być szczęśliwi - twórcy zapowiedzieli, że w nadchodzącym 2018 roku będą ciężko pracowali nad nową odsłoną gry z pani archeolog w roli głównej. 

Wieczorem 7 grudnia 2017 roku Square Enix opublikowało na swoim oficjalnym Twitterze wpis, w którym zapewnili, że nowa część gry z serii „Tomb Raider” powstanie. Kiedy odbędzie się premiera? Prawdopodobnie podczas nadchodzącej jesieni. Tak można wnioskować po dacie wydania poprzedniej produkcji studia, która udostępniona została na rynku w październiku 2015 roku. 

Niestety, na zaprezentowanie zwiastuna, czy pokazanie okładki będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Twórcy zapewniają jednak, że od czasu pokazania pierwszego materiału z gry do premiery produkcji minie niewiele czasu i fani szybko będą mogli się zapoznać z nowym „Tomb Raiderem”:

Square Enix jest podekscytowane, by podzielić się z wami świetnymi nowinami w przyszłym roku. Szczerze mówiąc, chcielibyśmy powiedzieć wam już o tym już teraz, ale mamy nowe podejście. 

Nadchodzi nowy Tomb Raider. 

Napędza nas stawianie fanów na pierwszym miejscu i chcemy was zapewnić, że między oficjalnym pokazaniem gry, a jej premierą nie minie długi czas. Nasza wspólna podróż rozpocznie się od dużego wydarzenia w 2018 roku. Zwyczajnie nie możemy się doczekać aż zabierzecie Larę Croft na jej najlepszą przygodę. 

Ci bardziej niecierpliwi fani nie będą musieli jednak czekać dużo dłużej, ponieważ już 16 marca 2018 roku do kin wchodzi film „Tomb Raider” z Alicią Vikander w roli głównej. Mimo, że fani nie są zachwyceni tym, jak film prezentuje się na pierwszych materiałach promocyjnych, to nie możemy go oceniać przed premierą. Chociaż historia gier wideo przeniesionych na ekrany kin nie napawa optymizmem. 

Pisząc o nowej części przygód Lary Croft musimy również przypomnieć istny hit internetu, czyli najlepszy sposób na sylwestrową zabawę:

A wy jesteście gotowi by zagrać w grę? 

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.