Pogoda
18.06.2018 13:48

Stal Rzeszów oferuje perfumy o zapachu marihuany

Można się 4 dni kąpać, szorować i cały czas się pachnie marychą – reklamuje swój najnowszy produkt, perfumy Cannabis, klub żużlowy Stal Rzeszów. Przychody ze sprzedaży mają pomóc w rywalizacji sportowej.

perfumy Cannabis Stal Rzeszów
foto: kadr z wideo

Żużel nie jest dochodowym przedsięwzięciem, a według słów prezesa Stali Rzeszów Ireneusza Nawrockiego dotacje otrzymywane od miasta pozwalają na zakup wody mineralnej i wacików. Klub szuka więc aktywnie nowych sposobów na pozyskiwanie pieniędzy, angażując się w różne przedsięwzięcia biznesowe.

Stal oferuje swoim kibicom między innymi samochody Toyota oraz luksusowe apartamenty nad morzem, a w przyszłości także za granicą – prowizja od sprzedaży zasila klubową kasę. Klub będzie także sprzedawać napoje energetyczne.

Perfumy o zapachu marihuany

Zdecydowanie najciekawszym pomysłem wydaje się być jednak linia własnych perfum tworzonych z konopi. Ich jakość jest zachwalana przez Ireneusza Nawrockiego, który obiecuje, że nawet po kilku dniach intensywnego mycia będzie się roztaczać wokół siebie woń „marychy”.

Prezentacja perfum rozpoczyna się około 10 minuty konferencji.

Szczegóły dotyczące oferty nie zostały jeszcze podane, nie jest więc znana cena ani data wprowadzenia perfum Cannabis do sprzedaży. Nie podano nawet, czy produkt będzie dostępny w sprzedaży internetowej, czy też trzeba się będzie po niego wybrać do kasy klubowej.

Prezes Stali Rzeszów nazwał perfumy rewelacją – czas pokaże, czy było to tylko zagranie marketingowe, czy rzeczywiście przestrzeń publiczna w Rzeszowie, a w szczególności komunikacja miejska, będzie pachnieć tajemniczą dla niektórych, a znaną wybranym wonią.

Używalibyście perfum o zapachu marihuany?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Duperele