Pogoda
08.10.2018 14:08

Steel Rats - dzięki tej polskiej grze poczujesz się jak Ghost Rider

Motocykl jest dobry na wszystko – szczególnie, jeśli tak jak w polskiej grze Steel Rats, jest uzbrojony po manetki i pozwala robić rozpierduchę niczym Ghost Rider.

Steel Rats
foto: materiały prasowe

Tytuł został stworzony przez studio Tate Multimedia – premiera gry na platformy PC, PS4 i Xbox One odbędzie się 7 listopada 2017 roku.

W Steel Rats radość z dosiadania rasowego choppera połączona jest z możliwością (a nawet obowiązkiem) rozjeżdżania wrogich robotów, terroryzujących miasto. Jedynymi sprawiedliwymi, którzy potrafią się im przeciwstawić, jest tytułowy gang motocyklowy.

Autorzy obiecują jazdę zgodną z prawami fizyki, wzbogaconą o wynalazki, które mogły zaistnieć tylko w świecie wirtualnym. Największe wrażenie robi przekształcenie przedniego koła w piłę, twórcy mają jednak w zanadrzu jeszcze kilka podobnych niespodzianek – harpuny, broń w kierownicy czy miotacze ognia w rurach wydechowych.

Steel Rats – rozwałka z wiatrem we włosach

Sposób, w jaki można złomować wrogie roboty uzależniony jest od wybranej potaci – udostępniono czwórkę bohaterów, dysponujących innymi umiejętnościami i motocyklami o odmiennych osiągach oraz uzbrojeniu.

Wraz z postępami w grze odblokowywane są nowe tryby jazdy i destrukcji, pozwalające na eksterminację przeciwników w jeszcze lepszych – i bardziej spektakularnym – stylu.

steelrats_02

Produkcja polskiego studia przyciągnęła już całkiem sporo uwagi – Steel Rats może pochwalić się pokaźną kolekcją nagród z targów, na których pokazywany był tytuł.

Gra Steel Rats została wyceniona na 19,90 euro.

Czym wolicie jeździć?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry