Pogoda
17.05.2019 12:41

Steep, gra dla miłośników białego szaleństwa, do zgarnięcia za darmo

Ubisoft przygotował  gorącą niespodziankę dla graczy – wszyscy, którzy w przeddzień lata tęsknią za ośnieżonymi górskimi stokami, mogą przenieść się na nie odbierając darmową grę na komputery PC.

Steep
foto: materiały prasowe

Steep pozwala na wykonywanie karkołomnych śnieżnych akrobacji bez konieczności ryzykowania wstawania od biurka. W grze Ubisoft śnieg zawsze jest biały, a stoki przygotowane perfekcyjnie do zjazdów i zeskoków.

"

Podróżuj po ogromnych obszarach Alp i Alaski, gdzie zawsze leży świeży śnieg, a trasy nigdy się nie kończą. Rzuć wyzwanie najwspanialszym górom świata na nartach, snowboardzie, paralotni i w wingsuicie. Sprawdź się sam albo wspólnie z innymi graczami. Niech cały świat zobaczy twoje najbardziej niesamowite triki i spróbuje je powtórzyć. Spraw, by inni poznali stworzone przez ciebie trasy i doznali twoich najboleśniejszych upadków. "

Gracze mogą korzystać z czterech trybów ekspolorowania otwartego, górskiego świata: klasycznym narciarstwie alpejskim, wingsuitingu, snowboardingu oraz szybowaniu paralotnią.

Steep miał premierę w 2016 roku i doczekał się kilku dodatków – jeśli otrzymana za darmo gra się spodoba, za jej rozszerzenia trzeba będzie już zapłacić.

Jon Bernthal w Ghost Recon
Jon Bernthal w Ghost Recon
Przeczytaj także Punisher dołącza do Ghost Recon: Wildlands. Jon Bernthal w darmowym dodatku

Steep za darmo. Jak zdobyć grę?

Ubisoft roztacza przed graczami wizję przyjemnego zdobywania szczytu po szczycie:

Steep można przypisać za darmo do swojego konta Uplay – wystarczy wejść na stronę promocyjną i zalogować się do usługi. Bezpłatnie udostępniania jest tylko wersja na PC.

Zobacz także: >> Ryan Reynolds udostępnił za darmo cały film "Detektyw Pikachu"! Zobaczcie wideo <<

Czasu na dodanie Steep za darmo do kolekcji jest coraz mniej – oferta jest ważna do 22 maja 2019 do godziny 00:00.

Co wolicie?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry