Pogoda
26.10.2017 11:06

„Stranger Things” zaatakowało Warszawę

Szok i niedowierzanie przechodzące w zrozumienie i ekscytację – takie odczucia towarzyszyły warszawskim fanom serialu „Stranger Things” odwiedzającym stację rowerów miejskich przy stacji Powiśle. 

„Stranger Things” zaatakowało Warszawę
foto: materiały prasowe

Według doniesień naocznych świadków, przyjazne Veturilo (które ostatnimi czasy oferuje nawet możliwość jazdy na rowerach elektrycznych) stało się składowiskiem maszyn rodem z serialu. W parku maszynowym znalazły się między innymi pożądane pod koniec ubiegłego wieku BMX-y oraz rozpowszechnione, praktyczne i patriotyczne modele Wigry 3.

Przemiana nie odbyła się bezboleśnie – śnieżnobiałe zazwyczaj stojaki pokrywa teraz dziwna, lepka maź. Jeśli wierzyć taśmie zabezpieczającej miejsce zdarzenia, sprawą zainteresował się amerykański rząd.

Takie okoliczności przyrody są dobrze znane miłośnikom przedstawionej w serialu „Stranger Things” Drugiej Strony – wygląda na to, że rzeczywistość przedstawiona przez Netfliksa ma na nasz świat większy wpływ, niż tylko zapewnienie solidnej rozrywki oglądającym.

A przynajmniej tak chcieliby marketingowcy stojący za akcją. Jak udało nam się dowiedzieć, nie jest to ich ostatnie słowo i świat „Stranger Things” będzie się jeszcze objawiał w Polsce na różne, nomen omen dziwne, sposoby.

foto: materiały prasowe
"

Halloweenowy żart, eksperyment rządowy czy coś jeszcze dziwniejszego? Może naprawdę powinniśmy bać się Demogorgona? Uważnie obserwujmy fanpage serialu Stranger Things z nadzieją, że niedługo poznamy (przerażającą?) prawdę. "

Drugi sezon serialu będzie miał swoją premierę już 27 października 2017 roku – ciekawe, czy fani wpadną na pomysł oglądania go w nawiedzonym przez marketingowców Drugą Stronę miejscach.

Udało się Wam wypożyczyć Wigry 3 z Veturilo?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet