„Stranger Things” zaatakowało Warszawę

Michał Tomaszkiewicz
26.10.2017 11:06
„Stranger Things” zaatakowało Warszawę Fot. materiały prasowe

Szok i niedowierzanie przechodzące w zrozumienie i ekscytację – takie odczucia towarzyszyły warszawskim fanom serialu „Stranger Things” odwiedzającym stację rowerów miejskich przy stacji Powiśle. 

Według doniesień naocznych świadków, przyjazne Veturilo (które ostatnimi czasy oferuje nawet możliwość jazdy na rowerach elektrycznych) stało się składowiskiem maszyn rodem z serialu. W parku maszynowym znalazły się między innymi pożądane pod koniec ubiegłego wieku BMX-y oraz rozpowszechnione, praktyczne i patriotyczne modele Wigry 3.

Przemiana nie odbyła się bezboleśnie – śnieżnobiałe zazwyczaj stojaki pokrywa teraz dziwna, lepka maź. Jeśli wierzyć taśmie zabezpieczającej miejsce zdarzenia, sprawą zainteresował się amerykański rząd.

Takie okoliczności przyrody są dobrze znane miłośnikom przedstawionej w serialu „Stranger Things” Drugiej Strony – wygląda na to, że rzeczywistość przedstawiona przez Netfliksa ma na nasz świat większy wpływ, niż tylko zapewnienie solidnej rozrywki oglądającym.

A przynajmniej tak chcieliby marketingowcy stojący za akcją. Jak udało nam się dowiedzieć, nie jest to ich ostatnie słowo i świat „Stranger Things” będzie się jeszcze objawiał w Polsce na różne, nomen omen dziwne, sposoby.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Halloweenowy żart, eksperyment rządowy czy coś jeszcze dziwniejszego? Może naprawdę powinniśmy bać się Demogorgona? Uważnie obserwujmy fanpage serialu Stranger Things z nadzieją, że niedługo poznamy (przerażającą?) prawdę.

Drugi sezon serialu będzie miał swoją premierę już 27 października 2017 roku – ciekawe, czy fani wpadną na pomysł oglądania go w nawiedzonym przez marketingowców Drugą Stronę miejscach.

 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.