Strażacy uratowali Dzień Kobiet. Ocalili fabrykę produkującą wibratory [ZDJĘCIA]

07.03.2021 11:01
Straż pożarna Fot. Zbyszek Kaczmarek/REPORTER/East News; zdjęcie poglądowe

Strażacy uratowali wibratory przed spłonięciem. Nietypowa akcja ratownicza.

Praca strażaków jest bardzo niebezpieczna i każda akcja ratunkowa to wielkie wyzwanie. Czasami, mimo dużego ryzyka i trudnej pracy, bywa też zabawnie, o czym przekonali się strażacy z OSP Bojano, którzy podzielili się z internautami swoją historią. Stwierdzili, że dzięki nim nadchodzące Święto Kobiet jest uratowane!

Polecamy

Strażacy uratowali Dzień Kobiet. Ocalili fabrykę produkującą wibratory [ZDJĘCIA]

Na fanpage'u Strażacy 112 pojawiło się zdjęcie z interwencji strażaków z OSP Bojano, którzy zostali wezwani do pożaru zakładu produkcyjnego. Okazało się, że w budynku produkowane są gadżety erotyczne. Strażacy postanowili zrobić zdjęcia wibratorom stwierdzając, że dzięki ich pomocy zastały uratowane prezenty dla pań na 8 marca.

Strażacy 112 dorzucili jeszcze żarcik: "Ale przyznamy wam szczerze, że tylu członków to nie ma chyba nawet największe OSP." Również internauci postanowili sobie pożartować i pod zdjęciem pojawiły się komentarze w stylu: "Taki był ogień, że aż się zapaliło". Żarty, żartami, ale każdy pożar to nie przelewki i trzeba podziękować strażakom, że udało im się opanować pożar i nikt nie został ranny.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.